Zemědělská technika / Sklápěcí traktorové návěsy řada EURO

Sklápěcí traktorové návěsy NC Engineering NCPS řad EURO jsou vyráběny ve Velké Británii ve dvounápravovém provedení o nosnostech 8 - 16 tun. Hlavní předností této řady je nízké těžiště návěsu. Řada NCPS EURO je určena primárně pro převoz zeminy, štěrku, kamení a je velmi oblíbená v Norsku a Švédsku.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCPSEURO.jpg

Sklápěcí traktorové návěsy NCPS EURO vynikají především svou masivní robustní konstrukcí odolnou proti krutu i v nejnáročnějších podmínkách. Podlaha zkonstruována z kvalitní oceli o síle 6 - 8 mm důkladně uložená na podlahových nosnících s optimálními rozestupy pro rovnoměrné rozložení zatížení na robustní podvozek a bočnice o síle 5 mm vyztužené dvěma masivními, průběžnými, horizontálními nosníky. Sklápěcí traktorové návěsy jsou standardně opatřeny kvalitními nápravami ADR, homologovanými pro rychlost 40 km/hod., případně vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod., 12V LED osvětlením s ochrannými kryty proti poškození, dvouokruhovými vzduchovými brzdami, robustními pneumatikami pro delší životnost a optimální jízdní vlastnosti i v náročném terénu s maximální zátěží. Samozřejmostí je opatření tažným zařízením dle přání zákazníka. Hladký povrch korby obdélníkového tvaru usnadňuje výsyp materiálu. Pro dokonalé vyprázdnění korby je úhel výklopu až 87°. Jedna či dvě masivní pístnice umístěné v obdélníkovém rámu zabraňují krutu korby vůči podvozku i při nerovnoměrném zatížení. Patentovaný systém zadních vrat umožňuje automatické sklopení zadních vrat při sklápění, s možností aretace v otevřené poloze a jednoduchou manipulaci s návěsem i materiálem.

Sklápěcí traktorový návěs NCPSEURO-8

Sklápěcí traktorový návěs NCPSEURO-8

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPSEURO-8 s celkovou nosností 8 000 kg je primárně určený pro převoz zeminy, štěrku, kamení. Sklápěcí traktorový návěs této řady je vybaven zadním hydraulickým čelem, které při sklápění napomáhá usměrnění výsypu přepravovaného materiálu.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPSEURO-8S

Sklápěcí traktorový návěs NCPSEURO-8S

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPSEURO-8S s celkovou nosností 8 000 kg je primárně určený pro převoz zeminy, štěrku, kamení na zpevněném i nezpevněném povrchu. Sklápěcí traktorový návěs této řady je vybaven zadním hydraulickým čelem, které při sklápění napomáhá usměrnění výsypu přepravovaného materiálu.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPSEURO-12

Sklápěcí traktorový návěs NCPSEURO-12

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPSEURO-12 s celkovou nosností 12 000 kg je určený pro převoz zeminy, štěrku, kamení, ale i pro přepravu zemědělských komodit na zpevněném i nezpevněném povrchu. Vhodný pro stavební společnosti a farmy. Sklápěcí traktorový návěs je vybaven zadním hydraulickým čelem.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPSEURO-15

Sklápěcí traktorový návěs NCPSEURO-15

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPSEURO-15 s celkovou nosností 15 000 kg je vhodný pro převoz štěrku, kamení a zeminy a dalších sypkých materiálů.Sklápěcí traktorový návěs této řady je vybaven zadním hydraulickým čelem, které při sklápění napomáhá usměrnění výsypu přepravovaného materiálu.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601