Zemědělská technika / Fekální cisterny vakuové

Fekální cisterny značky NC Engineering vyráběné ve Velké Británii nabízí rozsáhlou řadu kvalitních cisteren dlouhé životnosti v jedno-, dvou- či třínápravovém provedení a objemech 5.000 - 25.000 litrů. Slouží pro přepravu malých i velkých objemů i ve složitém terénu. Široká škála nabízených cisteren NC Engineering a bohatá volitelná výbava uspokojí specifická přání zákazníků přímo dle jejich požadavků.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCCV.jpg

Fekální vakuové cisterny NCCV vynikají především svou masivní robustní konstrukcí zajišťující vysokou stabilitu i v nejnáročnějších podmínkách. Díky robustnímu podvozku s velkými pneumatikami umožňují pohodlnou jízdu a optimální jízdní vlastnosti jak v silničním provozu, tak v provozu v zemědělství. Slouží nejen v dopravní technologii farem s kejdovým hospodářstvím, ale jsou taktéž pomocníkem při čerpání, manipulaci a aplikaci mnoha dalších tekutin. Cisterny jsou vyrobeny z vysoce odolných silnostěnných ocelových plátů o síle 6 – 8 mm, čímž se řadí mezi cisterny s nejsilnějšími stěnami na trhu. Cisterny jsou opatřeny vyztužujícímí obručemi a vnitřními vlnolamy k zabránění přetékání tekutiny, lapači kamení a nečistot. Standardně jsou vybaveny vysoce odolnou konstrukcí, kvalitními odpruženými nápravami ADR homologovanými pro rychlost 40 km/hod. nebo vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod., 12V LED osvětlením, dvouokruhovými vzduchovými brzdami, robustními pneumatikami pro delší životnost a optimální jízdní vlastnosti a manévrovatelnost v náročném terénu. Všechny cisterny jsou vybaveny zástěrkami na všech nápravách. Samozřejmostí je odpružená tažná oj u cisteren s objemem od 7000 l a výše. Ovladatelnost cisteren usnadňuje u tandemových cisteren zadní řiditelná náprava, u tridemových cisteren řiditelná přední a zadní náprava. Pro plnění fekálních vakuových cisteren jsou použity vývěvy s vysokým výkonem sání o výkonu 9.000, 11.000 nebo 13.500 l/min., které zkracují dobu plnění a zvyšují optimální pracovní a časové využití cisteren. Plnění cisteren lze také pomocí horního plnicího otvoru. Cisterny jsou osazeny 4 plnicími body. Součástí výbavy jsou pozinkované držáky sacích hadic, přední a zadní průhledítka pro kontrolu stavu plnění, zadní víko pro snadný přístup a jednoduchou údržbu. Fekální vaukové cisterny lze doplnit rozstřikovací miskou či různými typy aplikátorů dle přání zákazníka. Samozřejmostí je opatření tažným zařízením dle přání zákazníka. Povrchová úprava cisteren je možnost lakovaného provedení dvousložkovým lakem anebo vícekrát žárově zinkovaná úprava či nerezové provedení. Fekální cisterny jsou vysoce výkonné stroje pro intenzivní využití pro malá zemědělství či velké zemědělské podniky.

Fekální cisterna vakuová NCC1100V

Fekální cisterna vakuová NCC1100V

Jednonápravová fekální vakuová cisterna NCC1100V o objemu 5 000 litrů je uzpůsobena k manipulaci s kejdou a močůvkou a následné aplikaci pomocí aplikátoru. Zemědělská cisterna je navržena pro vysoké denní nasazení i ve velmi náročných podmínkách. Je k dispozici v lakovaném, pozinkovaném (galvanizovaném), tak i nerezovém provedení.

více >>

Fekální cisterna vakuová NCC1300V

Fekální cisterna vakuová NCC1300V

Jednonápravová fekální vakuová cisterna NCC1300V o objemu 5 900 litrů umožňuje aplikaci, převoz a čerpání zemědělských tekutin. Naše vakuová cisterna může být vybavena celou řadou systémů určených pro aplikaci kejdy, od hadicových aplikátorů až k půdním injektorům či rozstřikovacím miskám. Je šetrná k životnímu prostředí a její používání je jednoduché.

více >>

Fekální cisterna vakuová NCC1600V

Fekální cisterna vakuová NCC1600V

Jednonápravová fekální vakuová cisterna NCC1600V o objemu 7 265 litrů je určena k čerpání, převozu, aplikaci kejdy a močůvky. Je navržena a zkonstruována k zajištění dlouhé životnosti. Tento typ zemědělské vakuové cisterny je většinou volen zákazníky s kratšími dopravními vzdálenostmi mezi místy pro plnění a aplikaci.

více >>

Fekální cisterna vakuová NCC1850V

Fekální cisterna vakuová NCC1850V

Jednonápravová fekální vakuová cisterna NCC1850V o objemu 8 400 litrů vyniká svou robustností, což mnohonásobně prodlužuje její životnost. Umožňuje čerpání, přepravu a aplikaci kejdy, močuvky a dalších tekutin využívaných v zemědělství. Je k dispozici v lakovaném, pozinkovaném i nerezovém provedení.

více >>

Fekální cisterna vakuová NCC2050V

Fekální cisterna vakuová NCC2050V

Jednonápravová fekální vakuová cisterna NCC2050V o objemu 9 310 litrů s nadimenzovanými parametry pro vysoké denní nasazení i ve velmi náročných podmínkách. Velmi dobře využitelná nejen v dopravní technologii farem s kejdovým hospodářstvím, ale i významným pomocníkem pro čerpání, manipulaci a aplikaci mnoha dalších tekutin.

více >>

Fekální cisterna vakuová NCC2250V

Fekální cisterna vakuová NCC2250V

Jednonápravová nebo dvounápravová fekální vakuová cisterna NCC2250V o objemu 10 215 litrů je určená k aplikaci, čerpání a převozu kejdy, močůvky.a ostatních tekutin využitelných v zemědělství. Cisterna je velmi robustní a je opatřena vnitřními vyztužujícími obručemi. Její plášť je vyroben z velmi silných ocelových plechů, čímž se řadí mezi cisterny s nejsilnějšími stěnami na trhu.

více >>

Fekální cisterna vakuová NCC2500V

Fekální cisterna vakuová NCC2500V

Jednonápravová nebo dvounápravová fekální vakuová cisterna NCC2500V o objemu 11 350 litrů je zkonstruována pro náročné podmínky, kdy je potřeba maximální spolehlivosti a dlouhé životnosti. Cisterna je určená k aplikaci, čerpání a převozu kejdy, močůvky a ostatních tekutin využitelných v zemědělství. Tento typ cisterny je určen pro použití v zemědělství, zemědělsko-průmyslových odvětvích a v komunálních službách.

více >>

Fekální cisterna vakuová NCC3000V

Fekální cisterna vakuová NCC3000V

Jednonápravová nebo dvounápravová fekální vakuová cisterna NCC3000V o objemu 13 620 litrů je určena k čerpání, převozu, aplikaci kejdy a močůvky. Zemědělská cisterna je navržena pro vysoké denní nasazení i ve velmi náročných podmínkách. Její plášť je vyroben z velmi silných ocelových plechů, čímž se řadí mezi cisterny s nejsilnějšími stěnami na trhu.

více >>

Fekální cisterna vakuová NCC3500V

Fekální cisterna vakuová NCC3500V

Dvounápravová fekální vakuová cisterna NCC3500V o objemu 15 890 litrů se řadí mezi nejvyhledávanější cisterny především díky své výborné stabilitě i v náročném terénu. Je navržena a zkonstruována k zajištění dlouhé životnosti. Je určená k aplikaci, čerpání a převozu kejdy, močůvky a ostatních tekutin využitelných v zemědělství. Cisterna je osazena vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod.

více >>

Fekální cisterna vakuová NCC4000V

Fekální cisterna vakuová NCC4000V

Dvounápravová nebo třínápravová fekální vakuová cisterna NCC4000V o objemu 18 160 litrů s naddimenzovanými parametry pro vysoké denní nasazení i ve velmi náročných podmínkách. Velmi dobře využitelná nejen v dopravní technologii farem s kejdovým hospodářstvím, ale i významným pomocníkem pro čerpání, manipulaci a aplikaci mnoha dalších tekutin. Cisterna je osazena vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod.

více >>

Fekální cisterna vakuová NCC4500V

Fekální cisterna vakuová NCC4500V

Dvounápravová nebo třínápravová fekální vakuová cisterna NCC4500V o objemu 20 430 litrů s naddimenzovanými parametry pro vysoké denní nasazení v nejnáročnějších podmínkách. Velmi dobře využitelná nejen v dopravní technologii farem s kejdovým hospodářstvím, ale i významným pomocníkem pro čerpání, manipulaci a aplikaci mnoha dalších tekutin využitelných v zemědělství. Cisterna je osazena vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod.

více >>

Fekální cisterna vakuová NCC5000V

Fekální cisterna vakuová NCC5000V

Třínápravová fekální vakuová cisterna NCC5000V o objemu 22 700 litrů s naddimenzovanými parametry pro vysoké denní nasazení v nejnáročnějších podmínkách na velkých farmách či v zemědělských podnicích. Je významným pomocníkem pro čerpání, manipulaci a aplikaci mnoha dalších tekutin využitelných v zemědělství. Cisterna je osazena vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod.

více >>

Fekální cisterna vakuová NCC5500V

Fekální cisterna vakuová NCC5500V

Třínápravová fekální vakuová cisterna NCC5500V o objemu 24 970 litrů s nadimenzovanými parametry pro vysoké denní nasazení v nejnáročnějších podmínkách. Velmi dobře využitelná nejen v dopravní technologii farem s kejdovým hospodářstvím, ale i významným pomocníkem pro čerpání, manipulaci a aplikaci mnoha dalších tekutin využitelných v zemědělství. Cisterna je osazena vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod. a je největším modelem fekálních vakuových cisteren.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601