Zemědělská technika / Traktorové návěsy - podvalníky

Traktorové návěsy - podvalníky značky NC Engineering vyráběné ve Velké Británii jsou konstrukčně bezpečné a chytře vyvážené návěsy s ocelovým rámem s nosníky H-profilu. Nabízené v jedno-, dvou-, třínápravového provedení s pevnou ojí, o nosnostech 6.000 - 30.000 kg a ložných délkách od 5 181 do 7 620 metrů. Podvalníky jsou vyráběny na zakázku dle přání a požadavků nejnáročnějších zákazníků.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCPNTZ1.jpg

Traktorové návěsy - podvalníky NC Engineering NCPNTZ jsou určeny k přepravě zemědělských strojů a stavební techniky. Je však možné je využít i pro svoz a přepravu balíků, sena či slámy. Lze je připojit za veškerou zemědělskou tažnou techniku. Díky více jak třicetiletým zkušenostem s výrobou získaly tyto podvalníky pověst konstrukčně bezpečných a chytře vyvážených, což usnadňuje jejich tažení. Tyto vzhledově dokonalé podvalníky mají odolnou konstrukci s ocelovým rámem, který je tvořen nosníky H-profilu 254 x 146 x 31, které byly navrženy pro využití v nejnáročnějších podmínkách. Délka rovné části ložné plochy je standardně v rozměrech od 3 962 mm do 6 096 mm. K rovné části ložné plochy je nutno připočíst zadní zkosení o délkách 1 219 až 1 524 mm. Šířka je konstantně 2 540 mm a nákladová výška ložné plochy je u zemědělských přívěsů od 889 do 914 mm. Šířku a délku ložné plochy je možné přizpůsobit potřebám zákazníka. Výška tažné oje je ve standardní provedení 450 mm lze ji však uzpůsobit ke každému tažnému zařízení. Samozřejmostí je opatření tažným zařízením dle přání zákazníka. Nabízeny jsou typy ok o průměru 40 a 50 mm, K80 nebo agrohák. Nájezdy jsou v základním provedení nabízeny žebřinové pružinově ovládané o rozměrech 700 x 1 700 mm. Na přání zákazníka je však možné přizpůsobit jak šířkově 730 až 1 065 mm i délkově 2 000 až 2 200 mm. Možnost volby nájezdů s výdřevou z měkkého nebo tvrdého dřeva, či Durbaru. Standardně jsou všechny zemědělské podvalníky nabízeny s dvouokruhovými vzduchovými brzdami. Všechny modely využívají náprav pro předepsanou rychlost do 40 km/hod. Elektroinstalace je standardně ve 12 V provedení. Traktorové podvalníkové návěsy lze dovybavit dle konkrétních přání každého zákazníka z velmi bohaté nabídky volitelného příslušenství, čímž se každý návěs stává nepostradatelným pomocníkem.

Traktorový návěs - podvalník NC1PNTZ-6

Traktorový návěs - podvalník NC1PNTZ-6

Traktorový návěs - podvalník NC1PNTZ-6 s pevnou ojí má celkovou nosnost 6 000 kg. Tento jednoosý podvalník je vhodný pro přepravu menších stavebních strojů, ostatní techniky a paletového zboží. Hodí se do menších stavebních firem a zemědělských družstev, kde plně uspokojí veškeré požadavky.

více >>

Traktorový návěs - podvalník NC2PNTZ-7

Traktorový návěs - podvalník NC2PNTZ-7

Dvounápravový traktorový návěs - podvalník NC2PNTZ-7 s pevnou ojí o nosnosti 7 000 kg slouží k rychlé a pohodlné přepravě stavebních a zemních strojů a dalších. Lze jej mimo jiné využít pro převoz balíků, palet, trámů, dřeva atd. Samozřejmostí je možnost dovybavení traktorového podvalníku o tažné zařízení dle požadavků zákazníka.

více >>

Traktorový návěs - podvalník NC2PNTZ-9

Traktorový návěs - podvalník NC2PNTZ-9

Dvounápravový traktorový návěs - podvalník NC2PNTZ-9 s odpruženou ojí má celkovou nosnost 9 000 kg. Slouží k přepravě stavebních a zemědělských strojů, mechanizace a ostatní techniky. Lze ho také i pro přepravu balíků sena a slámy dřeva, trámů. Traktorový podvalník je vhodný pro farmy ale i stavební firmy. Tento traktorový podvalník je možné dovybavit z bohaté volitelné výbavy.

více >>

Traktorový návěs - podvalník NC2PNTZ-16

Traktorový návěs - podvalník NC2PNTZ-16

Dvounápravový traktorový návěs - podvalník NC2PNTZ-16 s odpruženou ojí o celkové nosnosti 16 000 kg s nejmodernější a nejkvalitnější konstrukcí na trhu. Je vyroben z masivních materiálů, což zaručuje velkou odolnost, vynikající jízdní vlastnosti a stabilitu. Traktorový podvalník je vhodný pro farmy ale i stavební firmy k přepravě stavební a zemědělské techniky.

více >>

Traktorový návěs - podvalník NC3PNTZ-22

Traktorový návěs - podvalník NC3PNTZ-22

Třínápravový traktorový návěs - podvalník NC3PNTZ-22 s odpruženou ojí o celkové nosnosti 22 000 kg. Pro své masivní zpracování je velmi oblíben u zákazníků. Je vhodný k přepravě stavebních a zemních strojů ale i k převozu palet, balíků a rozměrných nákladů. Podvalníkové návěsy jsou vyráběny dle přání zakázaníka.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601