Zemědělská technika / Sklápěcí traktorové návěsy řada 300

Sklápěcí traktorové návěsy NC Engineering NCPS řady 300 jsou vyráběny ve Velké Británii v jedno- až třínápravovém provedení o nosnostech 8 - 25 tun. Hlavní předností této řady je revoluční systém otevírání zadních vrat, patentovaných společností NC Engineering. Systém zadních vrat NC Engineering umožňuje automatické sklopení zadních vrat při sklápění korby s možností aretace v otevřené poloze, což umožňuje přepravu nadrozměrných materiálů a činí z něj nejuniverzálnější sklápěcí návěs na trhu.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCPS316.jpg

Sklápěcí traktorové návěsy NCPS300 vynikají především svou masivní robustní konstrukcí odolnou proti krutu i v nejnáročnějších podmínkách. Podlaha zkonstruována z kvalitní oceli o síle 8 mm důkladně uložená na podlahových nosnících s optimálními rozestupy pro rovnoměrné rozložení zatížení na robustní podvozek a bočnice o síle 5 mm vyztužené dvěma masivními, průběžnými, horizontálními nosníky. Sklápěcí traktorové návěsy jsou standardně opatřeny kvalitními nápravami ADR, homologovanými pro rychlost 40 km/hod., případně vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod., 12V LED osvětlením s ochrannými kryty proti poškození, dvouokruhovými vzduchovými brzdami, robustními pneumatikami pro delší životnost a optimální jízdní vlastnosti i v náročném terénu s maximální zátěží. Samozřejmostí je opatření tažným zařízením dle přání zákazníka. Hladký povrch korby obdélníkového tvaru usnadňuje výsyp materiálu. Pro dokonalé vyprázdnění korby je úhel výklopu až 87°. Jedna či dvě masivní pístnice umístěné v obdélníkovém rámu zabraňují krutu korby vůči podvozku i při nerovnoměrném zatížení. Patentovaný systém zadních vrat umožňuje automatické sklopení zadních vrat při sklápění, s možností aretace v otevřené poloze a jednoduchou manipulaci s návěsem i materiálem.

Sklápěcí traktorový návěs NCPS308

Sklápěcí traktorový návěs NCPS308

Sklápěcí jednonápravový traktorový návěs NCPS308 o celkové nosnosti 8 000 kg je určený pro přepravu zemědělských komodit na zpevněném i nezpevněném povrchu. Sklápěč je vhodný pro přepravu sypkých materiálů, jako je např. písek, zemina, drť, jíl, ornice, krmných směsí.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPS310

Sklápěcí traktorový návěs NCPS310

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPS310 o celkové nosnosti 10 000 kg. Korbové sklápěčky se vyznačují nízkými náklady na údržbu, dobrými jízdními vlastnostmi a vysokou stabilitou. Malá hmotnost přívěsu díky optimální lehké konstrukci nabízí maximální užitečné zatížení. Sklápěč je vhodný pro přepravu sypkých materiálů, jako je např. písek, zemina, drť, jíl, ornice, krmných směsí.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPS312

Sklápěcí traktorový návěs NCPS312

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPS312 o celkové nosnosti 12 000 kg se vyznačuje neobyčejnou stabilitou a vysokým jízdním komfortem. Tento sklápěcí zemědělský přívěs využijete nejen v zemědělské výrobě, ale i při vnitropodnikové dopravě, ve službách apod. Dle zařazení je vhodný pro převoz zeminy na stavbách, své využití však najde i v zemědělství.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPS314

Sklápěcí traktorový návěs NCPS314

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCSP314 o nosnosti 14 000 kg je vhodný pro přepravu sypkých materiálů, jako je např. písek, zemina, drť, jíl, ornice, krmných směsí. Vhodně umístěná osa otáčení korby zajišťuje maximální výšku výsypu. Vyniká neobyčejnou stabilitou a vysokým jízdním komfortem.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPS316

Sklápěcí traktorový návěs NCPS316

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPS316 s celkovou nosností 16 000 kg je vhodný pro přepravu sypkých materiálů jako je např. písek, zemina, drť, jíl, ornice, krmných směsí. Lze jej využít i pro další potřeby v zemědělství.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPS318

Sklápěcí traktorový návěs NCPS318

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPS318 o nosnosti 18 000 kg je vhodný pro přepravu sypkých materiálů jako je např. písek, zemina, drť, jíl, ornice, krmných směsí. Lze jej využít i pro další potřeby v zemědělství. Sklápěcí traktorový návěs se vyznačuje neobyčejnou stabilitou a vysokým jízdním komfortem.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPS320

Sklápěcí traktorový návěs NCPS320

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPS320 o celkové nosnosti 20 000 kg se vyznačuje neobyčejnou stabilitou a vysokým jízdním komfortem. Dle zařazení je vhodný pro převoz zeminy na stavbách, své využití však najde i v zemědělství.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPS320 Bulk

Sklápěcí traktorový návěs NCPS320 Bulk

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPS320-BC o celkové nosnosti 20 000 kg má sklopnou velkoobjemovou korbu vyráběnou se zcela hladkými vnitřními stěnami a minimálním počtem svárů a spojů. Sklápěč je vhodný pro přepravu sypkých materiálů, jako je např. písek, zemina, drť, jíl, ornice, krmných směsí.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPS325

Sklápěcí traktorový návěs NCPS325

Sklápěcí třínápravový zemědělský přívěs NCPS325 o celkové nosnosti 25 000 kg. Nabízí kompletní řešení přepravy sypkých materiálů např. hnojiva, soli, obilovin a jiných zemědělských produktů. Tento sklápěcí třínápravový traktorový návěs využijete nejen v zemědělské výrobě, ale i při vnitropodnikové dopravě, ve službách apod. Tento třínápravový návěs nabízí největší možnou celkovou nosnost.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601