Zemědělská technika / Fekální cisterny s horním plněním

Fekální cisterny značky NC Engineering vyráběné ve Velké Británii nabízí rozsáhlou řadu kvalitních cisteren dlouhé životnosti v jedno-, dvou- či třínápravovém provedení a objemech 5.000 - 25.000 litrů. Slouží pro přepravu malých i velkých objemů i ve složitém terénu. Široká škála nabízených cisteren NC Engineering a bohatá volitelná výbava uspokojí specifická přání zákazníků přímo dle jejich požadavků.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCCH2npr.jpg

Fekální cisterny s horním plněním NCCH vynikají především svou masivní robustní konstrukcí zajišťující vysokou stabilitu i v nejnáročnějších podmínkách. Díky robustnímu podvozku s velkými pneumatikami umožňují pohodlnou jízdu a optimální jízdní vlastnosti jak v silničním provozu, tak v provozu v zemědělství. Slouží nejen v dopravní technologii farem s kejdovým hospodářstvím, ale jsou taktéž pomocníkem při manipulaci a aplikaci mnoha dalších tekutin. Cisterny jsou vyrobeny z vysoce odolných silnostěnných ocelových plátů o síle 6 – 8 mm, čímž se řadí mezi cisterny s nejsilnějšími stěnami na trhu. Cisterny jsou opatřeny vyztužujícímí obručemi a vnitřními vlnolamy k zabránění přetékání tekutiny, lapači kamení a nečistot. Standardně jsou vybaveny vysoce odolnou konstrukcí, kvalitními odpruženými nápravami ADR homologovanými pro rychlost 40 km/hod. nebo vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod., 12V LED osvětlením, dvouokruhovými vzduchovými brzdami, robustními pneumatikami pro delší životnost a optimální jízdní vlastnosti a manévrovatelnost v náročném terénu. Všechny cisterny jsou vybaveny zástěrkami na všech nápravách. Samozřejmostí je odpružená tažná oj u cisteren s objemem od 7000 l a výše. Ovladatelnost cisteren usnadňuje u tandemových cisteren zadní řiditelná náprava, u tridemových cisteren řiditelná přední a zadní náprava. Plnění cisteren s horním plněním je zajištěno pomocí horního plnicího otvoru. Součástí výbavy jsou pozinkované držáky sacích hadic, přední a zadní průhledítka pro kontrolu stavu plnění, zadní víko pro snadný přístup a jednoduchou údržbu. Samozřejmostí je opatření tažným zařízením dle přání zákazníka. Povrchová úprava cisteren je možnost lakovaného provedení dvousložkovým lakem anebo vícekrát žárově zinkovaná úprava či nerezové provedení. Fekální cisterny jsou vysoce výkonné stroje pro intenzivní využití pro malá zemědělství či velké zemědělské podniky.

Fekální cisterna s horním plněním NCC1100H

Fekální cisterna s horním plněním NCC1100H

Jednonápravová fekální cisterna s horním plněním NCC1100H o objemu 5 000 litrů je vhodná pro převoz a aplikaci zemědělských splašků, kejdy, močůvky atd. Zemědělská cisterna je optimálně navržena pro maximální využití na menších farmách. Je k dispozici v lakovaném, pozinkovaném či nerezovém provedení.

více >>

Fekální cisterna s horním plněním NCC1300H

Fekální cisterna s horním plněním NCC1300H

Jednonápravová fekální cisterna s horním plněním NCC1300H o objemu 5 900 litrů umožňuje převoz zemědělských tekutin ale také vody. Tento typ fekální cisterny je volen zákazníky s kratší dopravní vzdálenosti. Své uplatnění nalezne na menších farmách.

více >>

Fekální cisterna s horním plněním NCC1600H

Fekální cisterna s horním plněním NCC1600H

Jednonápravová fekální cisterna s horním plněním NCC1600H o objemu 7 265 litrů je určena k převozu kejdy a močůvky či jiných zemědělských tekutin. Traktorová cisterna NC Engineering může být vybavena i dalším příslušenstvím. Její plnění je zajišťováno pomocí horního plnícího otvoru. Vyrábí se ve třech povrchových úrpavách - lakování, pozinkování, nerez.

více >>

Fekální cisterna s horním plněním NCC1850H

Fekální cisterna s horním plněním NCC1850H

Jednonápravová fekální cisterna s horním plněním NCC1850H o objemu 8 400 litrů se vyznačuje výbornou kvalitou a robustním dílenským zpracováním.Je vhodná k převozu kejdy a močůvky či jiných zemědělských tekutin.Její plnění je zajišťováno pomocí horního plnícího otvoru.

více >>

Fekální cisterna s horním plněním NCC2050H

Fekální cisterna s horním plněním NCC2050H

Jednonápravová fekální cisterna s horním plněním NCC2050H o objemu 9 310 litrů vyniká svou robustností, což mnohonásobně prodlužuje její životnost. Umožňuje přepravu kejdy, močůvky a dalších tekutin využívaných v zemědělství.

více >>

Fekální cisterna s horním plněním NCC2250H

Fekální cisterna s horním plněním NCC2250H

Jednonápravová nebo dvounápravová fekální cisterna s horním plněním NCC2250H o objemu 10 215 litrů jejíž plnění je zajištěno pomocí horního plnícího otvoru. Zkonstruována z velmi silných ocelových plátů, které tvoří plášť celé cisterny. Je vhodná pro přepravu a manipulaci kejdy a močůvky.

více >>

Fekální cisterna s horním plněním NCC2500H

Fekální cisterna s horním plněním NCC2500H

Jednonápravová nebo dvounápravová fekální cisterna s horním plněním NCC2500H o objemu 11 350 litrů se řadí mezi nejvyhledávanější traktorové cisterny na přepravu zemědělských splašků, kejdy a močůvky. Je zkonstruována pro využití v nejnáročnějších podmínkách, kdy je potřeba maximální spolehlivosti a dlouhé životnosti.

více >>

Fekální cisterna s horním plněním NCC3000H

Fekální cisterna s horním plněním NCC3000H

Jednonápravová nebo dvounápravová fekální cisterna s horním plněním NCC3000H o objemu 13 620 litrů vyniká svou masivní konstrukcí a výborným dílenským zpracováním. Používá se pro převoz kejdy, zemědělských splašků a močůvky či jiných tekutin využitelných v zemědělství.

více >>

Fekální cisterna s horním plněním NCC3500H

Fekální cisterna s horním plněním NCC3500H

Dvounápravová fekální cisterna s horním plněním NCC3500H o objemu 15 890 litrů se řadí mezi nejvyhledávanější zemědělské cisterny především díky své vysoké stabilitě i v náročném terénu. Je navržena a zkonstruována k zajištění dlouhé životnosti. Cisterna je osazena vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod.

více >>

Fekální cisterna s horním plněním NCC4000H

Fekální cisterna s horním plněním NCC4000H

Dvounápravová nebo třínápravová fekální cisterna s horním plněním NCC4000H o objemu 18 160 litrů určená k převozu a manipulaci se zemědělskými tekutinami. Je navržena a zkonstruována k zajištění dlouhé životnosti. Cisterna je osazena vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod.

více >>

Fekální cisterna s horním plněním NCC4500H

Fekální cisterna s horním plněním NCC4500H

Dvounápravová nebo třínápravová fekální cisterna s horním plněním NCC4500H o objemu 20 430 litrů se vyznačuje se výbornou kvalitou, jednoduchou obsluhou a výborným dílenským zpracováním. Cisterna je osazena vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod. Je vhodná pro použití ve větších zemědělských podnicích či farmách k přepravě kejdy a močůvky.

více >>

Fekální cisterna s horním plněním NCC5000H

Fekální cisterna s horním plněním NCC5000H

Třínápravová fekální cisterna s horním plněním NCC5000H o objemu 22 700 litrů se vyznačuje se výbornou kvalitou, jednoduchou obsluhou a výborným dílenským zpracováním. Cisterna je osazena vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod. Je vhodná pro použití ve větších zemědělských podnicích či farmách k přepravě kejdy a močůvky.

více >>

Fekální cisterna s horním plněním NCC5500H

Fekální cisterna s horním plněním NCC5500H

Třínápravová fekální cisterna s horním plněním NCC5500H o objemu 24 970 litrů s naddimenzovanými parametry pro vysoké denní nasazení v nejnáročnějších podmínkách. Jedná se o největší model fekálních traktorových cisteren britského výrobce NC Engineering. Své uplatnění nalezne ve velkých zemědělských podnicích či farmách pro přepravu kejdy a močůvky. Cisterna je osazena vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601