Přídavná zařízení / Zametací zařízení pro traktory

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCRZZ.jpg

Zametací zařízení značky NC Engineering jsou vyráběna ve Velké Británii. Široká škála kartáčů a zametacích zařízení zahrnuje zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK, lopaty pro nakladače a manipulátory NCML, zametací zařízení pro traktory NCRZZ, zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ a pevné zametací kartáče NCK.

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ toto rotační zametací zařízení slouží k připojení za i před všechny typy traktorů. Díky nastavitelnému úhlu na obě strany, zametá nežádoucí nečistoty ke straně. Nastavitelná zadní kolečka pro použití v náročném provozu zajišťují účinnější zametání. Zařízení lze osadit i robustními kolečky s pneumatikami pro použití na pozemních komunikacích. Rotační zametací zařízení jsou osazena hlavou s automatickým vyrovnáváním. Zařízení je poháněno hydromotorem nebo pomocí PTO. Výška kartáče je nastavitelná díky libovolné aretaci přídavných koleček. Zametací zařízení jsou k dispozici v šířkách 2,13 m, 2,44 m, 2,74 m se štětinami z polypropylenu, oceli nebo kombinace polypropylenu s ocelí.

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ600-PTO

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ600-PTO

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ600-PTO lze použít pro úklid listí, sněhu, štěrku, písku, odpadků a dalšíchnečistot. Ve standardní výbavě jsou dvě opěrná, výškově nastavitelná kola, kterými se seřizuje přítlak kartáče na zem a zároveň umožňují kopírování zametače nezávisle na malotraktoru. Každý kartáčový zametač je možné mechanicky natáčet na levou, nebo pravou stranu. Je možné jej zavěsit na tříbodový systém malotraktoru. Pohon tohoto kartáčového zametače pomocí kardanové hřídele. Tyto zametače umožňují kopírování zametače nezávisle na malotraktoru.

více >>

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ700-PTO

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ700-PTO

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ700-PTO má osvědčenou, robustní, stavebnicovovou konstrukci. Slouží pro úklid listí, smetí a jemného sněhu, štěrku, písku, odpadkůa dalšíchnečistot. Lze jej používat k zametání ulic, dvorů, továrních hal, sportovních ploch, stavenišť,parkovišť, letišť a ostatních ploch při celoročním nasazením. Připojení zametače je možné na čelní i zadní tříbodový závěs malotraktoru. Traktorové zametače mají ve standardní výbavě univerzální polypropylenové kartáče. Na přání je možné objednat kartáče s kombinací polypropylenu a oceli nebo pouze ocelové. Chod zametače je umožněn pomocí kardanové hřídele.

více >>

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ800-PTO

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ800-PTO

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ800-PTO je celoročně využitelné zařízení pro údržbu silnic, dvorů, zpevněných komunikací, dvorů a ostatních ploch. V základní konfiguraci je zametač vybaven opěrnými koly, kartáčem, který je možné nastavit do různých úhlů po směru jízdy, mechanickým natáčením vlevo-vpravo a tříbodovým závěsem pro uchycení k zemědělskému traktoru. Rotační zametací s kardanovým pohonem se vyrábí ve čtyřech provedení. Samozřejmostí je možnost dovybavení zametače nádrží na vodu pro kropení, která zajišťuje snížení prašnosti při zametání.

více >>

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ600-H

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ600-H

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ600-H slouží pro zimní i letní údržbu vozovek, místních komunikací a pěších zón. Pohon je zajišťován z hydraulického okruhu tažného prostředku. Zametač je vybaven pevným nosným rámem a hydromotorem umístěným na boku. Vzhledem k odlišnostem zimní a letní údržby je zde možnost optimalizace zametání díky různým druhům kartáčů. Silniční zametač je v pracovní poloze veden pojezdovými koly, jejich kyvné uložení umožňuje příčné kopírování nerovností vozovky a tím kvalitní úklid. Toto zametací zařízení je vhodné pro traktory o výkonu od 40 HP.

více >>

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ700-H

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ700-H

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ700-H je v základní konfiguraci vybaven opěrnými koly, kartáčem, mechanickým natáčením vlevo-vpravo a tříbodovým závěsem pro uchycení k traktoru. Pohon zametače je zajišťován z hydraulického okruhu tažného prostředku hydromotorem. Kartáčový zametač je pevné konstrukce s minimálními požadavky na údržbu a seřizování. Pro lepší stabilitu při těžkém provozu zametače je možnost dovybavení zesílenými výškově nastavitelnými koly, která zajišťují účinnější zametání, a pro snížení prašnosti tlakovým skrápěcím zařízením.

více >>

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ800-H

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ800-H

Zametací zařízení pro traktory NCRZZ800-H je možné připojit na čelní i zadní tříbodový závěs traktoru pomocí rychloupínacího systému. Převážně na čelním závěsu se používá zametač v zimní výbavě pro úklid sněhu a na léto vzadu na zadním závěsu spolu s tlakovým skrápěcím zařízením pro snížení prašnosti. Na přání je možné objednat kartáče s kombinací polypropylenu a oceli nebo pouze ocelové. V základní výbavě zametače jsou dvě opěrná, výškově stavitelná kola, kterými se seřizuje přítlak kartáče na zem a zároveň umožňují kopírování zametače nezávisle na malotraktoru.Pohon je zajišťován z hydraulického okruhu tažného prostředku hydromotorem.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601