Zemědělská technika / Rozmetadla hnoje

Rozmetadla hnoje a chlévské mrvy značky NC Engineering vyráběná ve Velké Británii, jsou konstrukčně nejlepší, bezpečná, chytře vyvážená rozmetadla na českém trhu, vyhovující nejnáročnějším uživatelům. Možnost volby jedno a dvounápravového provedení o objemech 7 - 19 m³ a nosnostech 6.000 - 14.000 kg.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCR.jpg

Rozmetadla hnoje NCR vynikají především svou masivní robustní konstrukcí zajišťující vysokou stabilitu i v nejnáročnějších podmínkách. Slouží k rozmetání statkových organických hnojiv, průmyslových kalů, kompostů, mrvy, rašeliny atp. Standardně vybaveny vysoce odolnou konstrukcí podvozku i korby, kvalitními nápravami ADR homologovanými pro rychlost 40 km/hod. a bezproblémový provoz na poli i pozemních komunikacích, 12V LED osvětlením, dvouokruhovými vzduchovými brzdami, robustními pneumatikami pro delší životnost a optimální jízdní vlastnosti a manévrovatelnost v náročném terénu. Součástí zadní části rozmetadla je snadno demontovatelný pozinkovaný rám s rozmetacím ústrojím. Rovnoměrný rozhoz materiálu více než 16 m, zajišťují dva vertikální rozmetací šneky s oboustranně výměnnými tvrzenými lopatkami ze švédského Hardoxu tř. 450 o síle 10 mm. Rozmetací šneky jsou poháněny PTO hřídelí přes masivní převodovky Rögelberg. Posun materiálu k rozmetacím válcům zajišťují 2 nebo 4 vysokopevnostní řetězy s pozinkovanými, demontovatelnými hradítky. Řetězy s pevností 24,5 tuny (každý), poháněny hydromotorem s proměnnou rychlostí a možností reverzního chodu. Řetězy upevněny pojistným křížový systémem s dvojitým jištěním. Všechny namáhané pohyblivé součásti rozmetadel vyrobeny ze švédského Hardoxu tř. 450. Rozmetací válce zabezpečeny střižným šroubem nebo třecí spojkou hnací hřídele proti uvíznutí materiálu či kamení. Snadná regulace dávky rozmetaného materiálu nezávisle na pracovní rychlosti stroje, díky regulaci rychlosti vysokopevnostních řetězů. Centrální mazání ložisek všech pohyblivých částí, napínání řetězů na lehce přístupných místech zajišťuje bezproblémovou údržbu. Samozřejmostí je opatření tažným zařízením dle přání zákazníka. Rozmetadla chlévské mrvy jsou vysoce výkonné stroje pro intenzivní využití pro malá zemědělství či velké zemědělské podniky.

Rozmetadlo hnoje NCR7

Rozmetadlo hnoje NCR7

Jednonápravové rozmetadlo hnoje a chlévské mrvy NCR7 o objemu 7 - 9 m³, s nosností 6.000 kg. Vhodné pro použití na menších farmách k bezproblémovému rozmetání statkových organických hnojiv, kompostů, mrvy, průmyslových a cukrovarských kalů a rašeliny. Díky bočnímu osazení kol, které zajišťuje vysokou stabilitu, je vhodné i do náročného terénu.

více >>

Rozmetadlo hnoje NCR9

Rozmetadlo hnoje NCR9

Jednonápravové rozmetadlo hnoje a chlévské mrvy NCR9 o objemu 9 - 11 m³, s nosností 8.000 kg . Vhodné pro použití na menších farmách k bezproblémovému rozmetání statkových hnojiv, chlévské mrvy, kalů. Součástí zadní části rozmetadla je galvanizovaný rám se dvěma vertikálními šneky poháněnými kardanem přes masivní převodovku značky Rögelberg a oboustrannými výměnnými lopatkami o síle 10 mm ze švédského Hardoxu.

více >>

Rozmetadlo hnoje NCR11

Rozmetadlo hnoje NCR11

Jednonápravové rozmetadlo hnoje a chlévské mrvy NCR11 o objemu 11 - 13 m³, s nosností 10.000 kg. Vhodné pro použití na středních farmách umožňuje rovnoměrné rozmetání hnoje, kompostů a kalů. Posun materiálu k rozmetacím válcům je zajištěn čtyřmi podlahovými vysokopevnostními řetězy s pozinkovanými hradítky, proměnnou rychlostí a možností zpětného chodu. Pevnost těchto řetězů je 24,5 tuny.

více >>

Rozmetadlo hnoje NCR13

Rozmetadlo hnoje NCR13

Jednonápravové rozmetadlo hnoje a chlévské mrvy NCR13 o objemu 13 - 15 m³, s nosností 12.000 kg. Vhodné pro použití na středních farmách a v zemědělských podnicích. Umožňuje rovnoměrné rozmetání hnoje, kompostů a kalů. Jeho vysoká kvalita zajišťuje nízké provozní náklady. Posun materiálu k rozmetacím válcům je zajištěn čtyřmi podlahovými vysokopevnostními řetězy s pozinkovanými hradítky, proměnnou rychlostí a možností zpětného chodu.

více >>

Rozmetadlo hnoje NCR15-1

Rozmetadlo hnoje NCR15-1

Jednonápravové rozmetadlo hnoje a chlévské mrvy NCR15 o objemu 15 - 19 m³, s nosností 14.000 kg vhodné pro použití na větších farmách a zemědělských podnicích. Umožňuje bezproblémové rozmetání organických hnojiv více jak 16 m. Každé rozmetadlo hnoje a chlévské mrvy NC přináší konstrukční řešení pro zvýšení kvality rozmetání, spolehlivost provozu a celkovou životnost stroje.

více >>

Rozmetadlo hnoje NCR15-2

Rozmetadlo hnoje NCR15-2

Dvounápravové rozmetadlo hnoje a chlévské mrvy NCR15 o objemu 15 - 19 m³, s nosností 14.000 kg vhodné pro použití na velkých farmách a v zemědělských podnicích. Umožňuje rovnoměrné rozmetání hnoje do vzdálenosti více než 16 m. Rozmetadlo je vybaveno odpruženými nápravami ADR se zadní řiditelnou nápravou. Každé rozmetadlo hnoje a chlévské mrvy NC přináší konstrukční řešení pro zvýšení kvality rozmetání, spolehlivost provozu a celkovou životnost stroje.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601