Přídavná zařízení / Vykusovače siláže

Vykusovače siláže značky NC Engineering se vyrábějí ve Velké Británii a pasují na všechny typy strojů. Šířky nabízených vykusovačů se pohybují v rozmezí od 1,3 m do 3 m. Vykusovače jsou navrženy pro použití na nejmenších farmách až po velké zemědělské podniky.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCVS.jpg

Vykusovače siláže NCVS jsou velice spolehlivá, nízkoúdržbová a nízkonákladová zařízení. Široká škála rozměrů je navržena pro kompatibilitu s čelními nakladači, kolovými nakladači, teleskopickými nakladači a do tříbodových závěsů. Niklem chromované hydraulické pístnice jsou navrženy v souladu s nejpřísnějšími standardy a zajišťují vysoký výkon vykusovačů. Unikátně navržená řezná čelist z vysokopevnostní oceli má tvrzené řezné hrany a účinně vyřezává silážní bloky s minimální potřebou energie. Řezná čelist je speciálně ostřena k zajištění dlouhé životnosti vykusovačů. Pro zabezpečení před poškození řezné čelisti je čelist chráněna robustními dorazy, které zabraňují nežádoucímu kontaktu se zemí. Robustní rám poskytuje individuální oporu pro každý z vykusovacích zubů a extra oporu pro krajní zuby. Tím je zaručeno minimální opotřebení a trvanlivost. Vykusovací hroty jsou zalomené, což následně umožňuje snadnější vykládku vykusovaného silážního bloku. Vykusovače siláže jsou nabízeny v následujících velikostech se dvěma nebo třemi pístnicemi (dle modelu): 1,3 m, 1,5 m, 1,7 m, 1,9 m, 2,1 m, 2,3 m, 3 m. Objem vykusovaných silážních bloků se pohybují od 0,83 m³ do 3,4 m³. Na modelech se třemi pístnicemi rozděluje středový nůž vyřezávaný blok na 2 stejné části.

Vykusovač siláže NCVS1.3

Vykusovač siláže NCVS1.3

Vykusovač siláže NCVS1.3 je vybaven řezacím ústrojím, které je speciálně ostřené pro zajištění nejšetrnějšího řezu. Masivní konstrukce vykrajovače umožňuje dosahovat vysokých výkonů při odebírání siláže. Díky uzavíratelnému rámu přidržovače je zabraňováno vypadávání vykrojené siláže. Manipulace s tímto vykrajovačem je provázena skvělou viditelností.

více >>

Vykusovač siláže NCVS1.5

Vykusovač siláže NCVS1.5

Vykusovač siláže NCVS1.5 se vyznačuje nízkými náklady na provoz a údržbu a svými specifickými vlastnostmi rozšiřuje portfolio přídavných zařízení pro zemědělství. Nejdůležitějším dílem tohoto vykusovače je jeho řezací ústrojí, které je speciálně ostřené. Kráječ siláže je velmi vhodný pro čelní nakladače, kolové a teleskopické nakladače a tříbodové závěsy. Má mnohostranné použití.

více >>

Vykusovač siláže NCVS1.7

Vykusovač siláže NCVS1.7

Vykusovač siláže NCVS1.7 patří mezi velmi výkonné a robustní vykusovače siláže. Díky tomuto příslušenství je umožněno jednoduché řezání siláže přímo ze sila a jeho následnému odvážení dobytku. Řezací čepele kráječe jsou speciálně ostřené a zanechávají rovný řez, díky kterému se může vzduch dostávat do siláže a provětrávat ji. Uzavřený rám přidržovače spolehlivě zabraňuje vypadávání vykrojené siláže.

více >>

Vykusovač siláže NCVS1.9-14

Vykusovač siláže NCVS1.9-14

Vykusovač siláže NCVS1.9-14 je velmi univerzální a spolehlivý vykrajovač siláže, který se vyznačuje nízkými náklady na údržbu. Celá konstrukce kráječe je uzpůsobena k lehkému a čistému řezu siláže. Řezací čepele jsou speciálně ostřené, mají zesílené vnější hroty a zanechávají rovný řez, díky kterému se může vzduch dostávat do siláže a provětrávat ji.

více >>

Vykusovač siláže NCVS1.9-14S

Vykusovač siláže NCVS1.9-14S

Vykusovač siláže NCVS1.9-14S slouží k čistému odřezávání a odebírání různých silážních hmot a jejich nakládání, eventuálně přímé manipulaci. Vykusovače se řadí mezi kvalitní a všestranně využitelné pracovní nářadí, které slouží jako přídavné zařízení k čelním nakladačům. Je vyroben z kvalitní oceli, která zaručuje dlouhou životnost a nízké opotřebení. Ovládání vykrajovače je zajištěno třemi hydraulickými pístnicemi.

více >>

Vykusovač siláže NCVS1.9-16

Vykusovač siláže NCVS1.9-16

Vykusovač siláže NCVS1.9-16 je přídavné zařízení k čelním nakladačům, které je určené k vykrajování bloků siláže v silážních žlabech a další manipulaci s těmito krmivy. Čelní nůž se zuby ve tvaru písmene „V“ a boční nože pomáhají k lehkému a čistému řezu siláže. Uzavřený rám kráječe spolehlivě přidržuje a zabraňuje vypadávání vykrojené siláže.

více >>

Vykusovač siláže NCVS2.1

Vykusovač siláže NCVS2.1

Vykusovač siláže NCVS2.1 je určen k vykrajování bloků siláže v silážních žlabech a další manipulaci. Vykusovač je vyroben z kvalitní oceli, která zaručuje dlouhou životnost a nízké opotřebení. Masivní konstrukce vykrajovače siláže s uzavřeným řezacím rámem umožňuje dosahovat vysokých výkonů při odběru siláže a zanechává čistý řez. Díky robustní a jednoduché konstrukci je údržba minimální.

více >>

Vykusovač siláže NCVS2.3

Vykusovač siláže NCVS2.3

Vykusovač siláže NCVS2.3 je mnohostranným pracovním nářadím, které pracuje při nízkých nákladech na provoz a údržbu. Tvrzené ostří vykrajovače umožňuje vykrojení bloků s čistou stěnou v siláž a tudíž zabraňuje fermetaci. Tento kráječ si dovede poradit i se zmrzlou siláží, díky svým hydraulickým pístnicím. Kované hroty vykusovače jsou té nejvyšší kvality.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601