Přídavná zařízení / Pevné zametací kartáče

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCK.jpg

Zametací zařízení značky NC Engineering jsou vyráběna ve Velké Británii. Široká škála kartáčů a zametacích zařízení zahrnuje zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK, lopaty pro nakladače a manipulátory NCML, zametací zařízení pro traktory NCRZZ, zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ a pevné zametací kartáče NCK.

Pevné zametací kartáče NCK jsou univerzálními pomocníky pro tříbodové zapojení nebo uchycení na paletizační vidle, nakladače, manipulátory nebo vysokozdvižné vozíky s možností připojení vpřed či vzad. Vyznačují se mnohostranným využitím a slouží k odstraňování nečistot na stavbách, farmách, velkoskladech, parkovištích, sportovištích a všude tam, kde se tvoří nečistoty. Zároveň jsou vhodné pro odklízení suti, hlíny, odpadu, písku, štěrku, bláta, pilin, hoblin, listí, obilí, krmiv, slámy, sněhu, stojící vody a dalších nečistot z běžné pracovní činnosti. Tyto konstrukčně jednoduché pevné zametací kartáče zajišťují minimální prašnost, nízké náklady na údržbu a snadnou obsluhu. Integrované odstavné stojany usnadňují uskladnění. Standardně jsou nabízeny v šířkách 2 m, 2,5 m, 3 m a jsou osazeny 11 řadami přizpůsobivých polypropylenových štětin dlouhé životnosti.

Pevný zametací kartáč NCK2.0

Pevný zametací kartáč NCK2.0

Pevný zametací kartáč NCK2.0 pro mnohostranné využití k odstraňování nečistot na stavbách, farmách, velkoskladech, parkovištích, sportovištích a všude tam, kde se tvoří nečistoty. Vhodné pro odklízení suti, hlíny, odpadu, písku, štěrku, bláta, pilin, hoblin, listí, obilí, krmiv, slámy, sněhu, stojící vody a dalších nečistot z běžné pracovní činnosti.

více >>

Pevný zametací kartáč NCK2.5

Pevný zametací kartáč NCK2.5

Pevný zametací kartáč NCK2.5 pro mnohostranné využití k odstraňování nečistot na stavbách, farmách, velkoskladech, parkovištích, sportovištích a všude tam, kde se tvoří nečistoty. Vhodné pro odklízení suti, hlíny, odpadu, písku, štěrku, bláta, pilin, hoblin, listí, obilí, krmiv, slámy, sněhu, stojící vody a dalších nečistot z běžné pracovní činnosti.

více >>

Pevný zametací kartáč NCK3.0

Pevný zametací kartáč NCK3.0

Pevný zametací kartáč NCK3.0 pro mnohostranné využití k odstraňování nečistot na stavbách, farmách, velkoskladech, parkovištích, sportovištích a všude tam, kde se tvoří nečistoty. Vhodné pro odklízení suti, hlíny, odpadu, písku, štěrku, bláta, pilin, hoblin, listí, obilí, krmiv, slámy, sněhu, stojící vody a dalších nečistot z běžné pracovní činnosti.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601