Silniční technika / Nízkoložné lesnické návěsy

Nízkoložné lesnické návěsy značky NC Engineering vyráběné ve Velké Británii v třínápravovém provedení o celkových hmotnostech 38 000 kg a 44 000 kg. Jsou známé především díky vysoké kvalitě a dlouhé životnosti. Určeny pro přepravu lesnické techniky především harvestorů.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_38-Jumb-trailer3.jpg

Nízkoložné lesnické návěsy NCNH v silničním provedení o celkové hmotnosti 38 000 kg a 44 000 kg slouží k přepravě lesnické techniky typu harvestor. Vyznačují se především velmi nízkou nakládací výškou 500 mm a speciálně vyztuženou konstrukcí. Díky svým parametrům umožňují snadnou manipulaci s lesnickou technikou i v náročném terénu a lze jej zapojit za silniční tahač. Díky třicetiletým zkušenostem s výrobou získaly tyto podvalníky pověst konstrukčně bezpečných a chytře vyvážených, což usnadňuje jejich tažení. Výška královského čepu činí 1 240 mm. Standardní délka ložné plochy 10 000 mm (délka přesahuje nařízení ES, stanovující maximální povolenou délku o 800 mm) a šířka 2 600 mm (šířka přesahuje nařízení ES, stanovující maximální povolenou šířku o 50 mm). Nízkoložné lesnické návěsy se vyznačují speciálně navrženým podvozkem. Podlahu podvozku tvoří protismykový materiál Durbar. Silniční nízkoložné lesnické návěsy jsou standardně osazeny vzduchově odpruženými nápravami Granning se zadní řiditelnou nápravou nebo lze vybírat z náprav SAF, BPW. Standardně jsou všechny nízkoložné lesnické návěsy nabízeny s dvouokruhovými vzduchovými brzdami, 24 V osvětlením a lze je dovybavit dle konkrétních přání každého zákazníka z velmi bohaté nabídky volitelného příslušenství. Silniční nízkoložné lesnické návěsy jsou nepostradatelným pomocníkem.

Silniční technika / Nízkoložné podvalníkové návěsy

Nízkoložné podvalníkové návěsy značky NC Engineering vyráběné ve Velké Británii v dvou- a třínápravovém provedení o celkových hmotnostech 32 000 kg, 36 000 kg, 38 000 kg a 44 000 kg. Jsou známé především díky vysoké kvalitě a dlouhé životnosti. Určeny pro přepravu lesnické stavebních a pracovních strojů, zemědělské techniky a dalších objemných nákladů.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NC2NN32.jpg

Nízkoložné podvalníkové návěsy NCNN v silničním provedení o celkové hmotnosti 32 000 kg, 36 000 kg, 38 000 kg a 44 000 kg slouží k přepravě stavebních strojů, zemědělské techniky a dalších objemných nákladů. Vyznačují se především nízkou nakládací výškou 900 mm a speciálně vyztuženou konstrukcí. Díky svým parametrům umožňují snadnou manipulaci s technikou i v náročném terénu a lze jej zapojit za silniční tahač. Díky třicetiletým zkušenostem s výrobou získaly tyto podvalníky pověst konstrukčně bezpečných a chytře vyvážených, což usnadňuje jejich tažení. Královský čep o průměru 50 mm, výška královského čepu činí 1 240 mm. Standardní délka ložné plochy včetně labutího krku činí 12 200 mm a je k ní nutno připočíst délku zadního zkosení 1 520 mm. Nízkoložné podvalníkové návěsy se vyznačují speciálně navrženým podvozkem. Podlahu podvozku tvoří ložná plocha z vysokotlace impregnovaného dřeva. Nájezdy jsou v základním provedení nabízeny pružinově ovládané o rozměrech 700 x 1 700 mm. Na přání zákazníka je možné přizpůsobit šířkově 955 mm, 1 065 mm i délkově. Silniční nízkoložné podvalníkové návěsy jsou standardně osazeny mechanicky nebo vzduchově odpruženými nápravami Granning nebo lze vybírat z náprav SAF, BPW. Dvouokruhové vzduchové brzdy jsou standardem včetně ABS a ESP, autostavěči na nápravách. Standardní výbavou je také 24 V osvětlení, dvě rychlospouštěcí podpěrné nohy, boční zábrany 600 mm uzamykatelná ocelová schránka na nářadí a lze je dovybavit dle konkrétních přání každého zákazníka z velmi bohaté nabídky volitelného příslušenství. Na labutím krku, ložné ploše a zádi návěsu jsou umístěny kotvicí prvky pro bezpečný transport nákladu. Silniční nízkoložné podvalníkové návěsy jsou nepostradatelným pomocníkem.

Silniční technika / Nízkoložné podvalníkové přívěsy

Nízkoložné silniční podvalníkové přívěsy značky NC Engineering vyráběné ve Velké Británii ve dvou- až čtyřnápravovém provedení s pevnou či otočnou ojí o celkových nosnostech 14 000 kg a 24 500 kg. Nabízené ložné délky jsou v rozmezí 5 460 mm až 9 730 mm. Nízkoložné podvalníkové přívěsy jsou určeny pro přepravu strojů. Masivní konstrukce a poctivé dílenské zpracování zaručují vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NC3PNT.jpg

Nízkoložné silniční podvalníkové přívěsy NCPNT a NCPN jsou určeny pro silniční přepravu těžké mechanizace – finišerů, kolových a pásových rypadel, stavebních dumperů, válců, nakladačů, stavebího materiálu a paletového zboží. Díky více jak třicetiletým zkušenostem s výrobou získaly tyto podvalníky pověst konstrukčně bezpečných a chytře vyvážených, což usnadňuje jejich tažení. Vzhledově dokonalé podvalníky mají odolnou konstrukci s ocelovým rámem, který tvoří hlavní nosníky I-profil 254 x 146 x 31, boční nosníky U-profil 150 x 75 x 18. Použitá konstrukce je navržena pro využití v nejnáročnějších podmínkách. Délka rovné části ložné plochy je standardně v rozměrech od 5 460 mm do 9 730 mm. K rovné části ložné plochy je nutno připočíst zadní zkosení o délkách 1 524 mm. Šířka je konstantně 2 540 mm a nákladová výška ložné plochy je u zemědělských návěsů 970 mm. Šířku a délku ložné plochy je možné přizpůsobit potřebám zákazníka. Výška tažné oje je ve standardní provedení 600 mm lze ji však uzpůsobit ke každému tažnému zařízení. Samozřejmostí je opatření tažným zařízením dle přání zákazníka. Nabízeny jsou typy ok o průměru 40 a 50 mm, K80 nebo agrohák. Bezpečností a kotvící prvky jsou umístěny v boční a spodní části přívěsu. Nájezdy jsou v základním provedení nabízeny žebřinové pružinově ovládané o rozměrech 700 x 1 700 mm. Na přání zákazníka je možné přizpůsobit šířkově 730 mm, 955 mm, 1 065 mm i délkově od 1 700 mm. Možnost volby nájezdů s výdřevou z měkkého nebo tvrdého dřeva, či Durbaru. Všechny modely využívají kvalitní vysokorychlostní odpružené bubnové nápravy Granning, BPW nebo SAF pro předepsanou rychlost do 105 km/hod. Odpružení je zajištěno mechanicky nebo vzduchově. Dvouokruhové vzduchové brzdy jsou standardem včetně ABS a ESP. Nápravy jsou osazeny koly s pneumatikami 215 x 75 x 17,5 nebo 235 x 75 x 17,5. Elektroinstalace 24V provedení. Přívěsy lze dovybavit dle konkrétních přání každého zákazníka z velmi bohaté nabídky volitelného příslušenství, čímž se každý přívěs stává nepostradatelným pomocníkem.

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PNT-25 - skladový kus

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PNT-25 - skladový kus

Třínápravový nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PNT-25 s pevnou ojí o celkové hmotnosti 25 000 kg slouží pro přepravu bagrů, stavebních strojů a těžkého pracovního nářadí. Podvalník je navržen a vyroben tak, aby konstrukčně odolal i největší zátěži. Zadní zkosení tohoto podvalníkového přívěsu je 11˚, což spolu s prodloužením nájezdových ramp umožňuje i náročnou přepravu pásového i kolového finišeru, jejíž podmínkou je nízký nájezdový úhel.

více >>

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC2PNT-18

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC2PNT-18

Nízkoložný dvounápravový podvalníkový přívěs NC2PNT-18 s pevnou ojí o celkové hmotnosti 18 000 kg je určený pro přepravu stavebních strojů jako jsou dumpery, kolové i pásové nakladače nebo i stavebního materiálu. Nízkoložný podvalníkový přívěs splňuje nejvyšší nároky a je mnohostranně využitelní. Všechny podvalníky NC Engineering jsou zpracovány dle nejmodernějších standardů a díky robustní konstrukci je zajištěna jejich dlouhá životnost.

více >>

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PNT-25

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PNT-25

Třínápravový nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PNT-25 s pevnou ojí o celkové hmotnosti 25 000 kg slouží pro přepravu bagrů, stavebních strojů a těžkého pracovního nářadí. Podvalník je navržen a vyroben tak, aby konstrukčně odolal i největší zátěži. Zadní zkosení tohoto podvalníkového přívěsu je 11˚, což spolu s prodloužením nájezdových ramp umožňuje i náročnou přepravu pásového i kolového finišeru, jejíž podmínkou je nízký nájezdový úhel.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601