Přídavná zařízení / Zametací zařízení s lopatou pro traktory

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCZZ.jpg

Zametací zařízení značky NC Engineering jsou vyráběna ve Velké Británii. Široká škála kartáčů a zametacích zařízení zahrnuje zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK, lopaty pro nakladače a manipulátory NCML, zametací zařízení pro traktory NCRZZ, zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ a pevné zametací kartáče NCK.

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ slouží jako víceúčelové zařízení s mnohostranným využitím. Připojení a odpojení zařízení je zajištěno pomocí rychloupínacího systému a lze jej osadit na jakýkoli traktor o výkonu vyšším než 50 HP s minimálním průtokem oleje 35 l/min. Hydraulicky ovládaná sběrná lopata je nainstalována pomocí tříbodového závěsu na traktor. Při vyklápění se kartáč automaticky zvedne, aby vznikl maximální volný prostor pro snadné vyprázdnění lopaty. Velmi jednoduše lze kartáč od sběrné lopaty oddělit odstraněním dvou polohovacích kolíků a dvou hydraulických hadic. Lopatu lze využívat i samostatně. Při jízdě vpřed hydraulicky poháněný kartáč čistě zametá veškeré nečistoty do sběrné lopaty. Zametací zařízení s lopatou pro traktory jsou k dispozici v šířkách 2 m, 2,29 m a 2,44 m se štětinami z polypropylenu, oceli nebo kombinace polypropylenu s ocelí.

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ500-mini

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ500-mini

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ500-mini zametá prach, drobné kameny, kousky dřeva a lze využít i k odmetání sněhu. Je vhodné zejména na úklid skladových ploch, komunikací, chodníků, výrobních hal i ostatních ploch pro silniční i zemědělské využití. Mezi hlavní charakteristiky zametače NC patří především pevnost a odolnost. Možnost použití různých kombinací štětin to znamená polypropylenových a ocelových nebo polypropylenových. Kartáč je poháněn hydraulicky pomocí hřídele. Stejně jako v případě veškerého zařízení NC je na prvním místě připojování a odpojování pomocí systému rychlého připojování NC Quick Attach System.

více >>

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ600-mini

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ600-mini

Zametací zařízení pro zařízení s lopatou pro traktory NCZZ600-mini zametá prach, drobné kameny, kousky dřeva a lze využít i k odmetání sněhu. Jeho použití je zejména na úklid skladových ploch, komunikací, chodníků, výrobních hal i ostatních zpevněných ploch. Zametač je možné použít k zametání prachu a nečistot i na menší poprašek sněhu. Je vhodný pro zimní i letní údržbu vozovek, místních komunikací, chodníků a pěších zón pro silniční tak i zemědělské využití. Zametací zařízení jsou vhodná pro traktory o výkonu od 50 HP. Mezi hlavní charakteristiky zametače NC patří především pevnost a odolnost. Zametací zařízení je vyrobeno ze směsi ocelových a plastových štětin, kdy kartáč je hydraulicky poháněn.

více >>

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ600-2

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ600-2

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ600-2 je vhodné pro zimní i letní údržbu vozovek, místních komunikací, chodníků a ploch jak v zemědělství tak i při údržbě silnic. Je vhodný jak pro silniční tak i zemědělské využití. Je vyrobený ze směsi ocelových a plastových štětin. Kartáč je poháněn hydraulicky. Lze ho připojit jak do přední, tak i do zadní části ke všem typům traktoru. Zametací zařízení jsou vhodná pro traktory o výkonu od 50 HP. Existuje možnost použití různých kombinací štětin to znamená polypropylenových a ocelových nebo polypropylenových. Stejně jako v případě veškerého zařízení NC je na prvním místě připojování a odpojování, a proto se použil oblíbený systém rychlého připojování NC Quick Attach System.

více >>

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ700-2.29

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ700-2.29

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ700-2.29 zametá prach, drobné kameny, kousky dřeva a lze využít i k odmetání sněhu. Je vhodné zejména na úklid skladových ploch, komunikací, chodníků, výrobních hal i ostatních zpevněných ploch. Je možné jej použít k zametání prachu a nečistot i na menší poprašek sněhu. Je vhodný pro zimní i letní údržbu vozovek, místních komunikací, chodníků a pěších zón. Mezi hlavní charakteristiky zametače NC patří především pevnost a odolnost. Zametací zařízení je vyrobeno ze směsi ocelových a plastových štětin, kdy kartáč je poháněn pomocí hydrauliky. Existuje možnost použití různých kombinací štětin to znamená polypropylenových a ocelových nebo polypropylenových.

více >>

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ800-2.44

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ800-2.44

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ800-2.44 je vhodný pro zimní i letní údržbu vozovek, místních komunikací, chodníků a ploch v zemědělství tak i při údržbě silnic. Je možné jej použít k zametání prachu a nečistot i na menší poprašek sněhu. Mezi hlavní charakteristiky zametače NC patří především pevnost a odolnost. Zametací zařízení je vyrobeno ze směsi ocelových a plastových štětin. Pohon zametače je hydraulický.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601