Přídavná zařízení / Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory

Zametací zařízení značky NC Engineering jsou vyráběna ve Velké Británii. Široká škála kartáčů a zametacích zařízení zahrnuje zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK, lopaty pro nakladače a manipulátory NCML, zametací zařízení pro traktory NCRZZ, zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ a pevné zametací kartáče NCK.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCMK-NCML.jpg

Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK a lopaty pro nakladače a manipulátory NCML jsou zařízení určená pro kompaktní nakladače, traktory a manipulátory. Instalují se jako přední zařízení. Pohon je zajištěn hydraulický. Zametací zařízení jsou neocenitelnými pomocníky v zemědělství, výrobních halách, skladech, komunikacích, parkovištích, nádvořích a ostatních zpevněných plochách. Jsou vhodná pro traktory o výkonu od 40 HP. Kartáče jsou nabízeny v kombinaci štětin z polypropylenu a oceli nebo pouze polypropylen či ocel. Zametací kartáče lze objednat samostatně a nainstalovat na Vaši stávající lopatu nakladače. Objednává se vždy rozměr, který přesně pasuje do Vaší stávající lopaty. Kartáče jsou k dispozici v šířkách 1,52 m, 1,67 m, 1,83 m, 2 m, 2,36 m 2,66 m. Samostatné lopaty jsou k dispozici v totožných šířkách jako kartáče. Slouží k převozu štěrku, písku, hlíny a dalších materiálu. Je vhodným pomocníkem při čištění krajnic vozovky, odstraňování náledí apod. Zároveň lze zvolit kombinaci zametacího kartáče s lopatou. Tato zametací zařízení a lopaty.

Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK1.4

Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK1.4

Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK1.4 slouží k zametání prachu, písku, drobných kamínků či kousků dřeva na komunikacích, chodnících, výrobních či skladových halách a jiných zpevněných plochách. Zametač je poháněn hydromotorem a je možno jej upevnit na jakoukoliv odnímatelnou nakládací lopatu i od různých výrobců.

více >>

Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK2

Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK2

Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK2 je určen na zametání komunikací, nádvoří, parkovišť, zemědělských dvorů a různých prostranství. Umožňuje zametání do nakládací lžíce. Zametač je poháněn hydromotorem hydraulickými hadicemi, které se připojují pomocí rychlospojek. V přední části je zametač opatřen nastavitelnou opěrnou nohou.

více >>

Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK2.3

Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK2.3

Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK2.3 je robustní zametací zařízení, které je možné namontovat na nakladače různých značek. Dle přání a požadavků zákazníka je kartáč vyroben buď z polypropylenu, nebo kombinace polypropylenu a oceli. Kartáč je poháněn hydromotorem a může být doplněn o odnímatelnou nakládací lžíci.

více >>

Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK2.66

Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK2.66

Zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK2.66 umožňuje nejširší pracovní záběr, který tato řada zametačů nabízí. Zametací kartáč je mechanicky stranově stavitelný a je možné jej použít jak v letním tak i zimním období. Po odmontování kartáče je pak možné nakládací lopatu použít např. pro nakládání stavebního materiálu a jiným pracovním účelům.

více >>

Lopata pro nakladače a manipulátory NCML1.67

Lopata pro nakladače a manipulátory NCML1.67

Lopata pro nakladače a manipulátory NCML1.67 o objemu 0,728 m³ umožňuje snadno převážet štěrk, písek nebo hlínu a ušetří obsluze v rámci pracovního dne mnoho práce s lopatou. Upevňuje se pomocí rychloupínacího zařízení a lze do ní dle typu připevnit zametací zařízení.

více >>

Lopata pro nakladače a manipulátory NCML2

Lopata pro nakladače a manipulátory NCML2

Lopata pro nakladače a manipulátory NCML2 o objemu 0,818 m³ má robustní ocelovou konstrukci, která umožňuje mimo přepravy materiálu i mnoho dalších použití, například odstranění nežádoucího travního porostu, odstraňování náledí apod.

více >>

Lopata pro nakladače a manipulátory NCML2.36

Lopata pro nakladače a manipulátory NCML2.36

Lopata pro nakladače a manipulátory NCML2.36 o objemu 0,942 m³ je vyrobená ze svařované oceli s vyšší pevností pro dlouhou životnost. Je určená na čelní nakladače, manipulátory, čelní nakladače traktorů, smykem řízené nakladače atd.

více >>

Lopata pro nakladače a manipulátory NCML2.66

Lopata pro nakladače a manipulátory NCML2.66

Lopata pro nakladače a manipulátory NCML2.66 o objemu 1,066 m³ je určena k čištění krajnic vozovky, přepravě materiálu, kamenné drti a mnoho dalšího použití. Univerzální čelní hladká nakládací lopata je určena pro většinu stavebních a zemních prací.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601