Přídavná zařízení / Kalová čerpadla

Kalová čerpadla značky NC Engineering NCK jsou vyráběna ve Velké Británii. Čerpadla jsou traktorově poháněná a nabízejí vysoký výkon s míchací kapacitou od 13 500 l/min. do 21 600 l/min.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCKC.jpg

Kalová čerpadla NCK vynikají především svým vysokým výkonem a jsou vhodné pro traktory s výkonem od 80 HP. Kalová čerpadla jsou určena pro čerpání různých kapalných látek zejména v zemědělství, čistírnách odpadních vod, průmyslu, stavebnictví apod. Všechny nabízené modely jsou opatřeny dvoubodovým rychloupínacím závěsem pro snadné připojení k traktoru. Pouze modely SU vyžadují horní připojení. Nespornou výhodou je snadná manipulace s mobilními čerpadly, která lze mezi jímkami přepravovat bez nutnosti demontáže PTO. Pro náročný provoz jsou čerpadla opatřena zvedacím rámem a rameny. K maximalizaci manévrovatelnosti a míchacího výkonu jsou mobilní modely opatřeny dvojčinným pístem. Přesnost stříkání se zvyšuje pomocí míchací trubice, kterou lze zajistit ve 26 různých polohách. Zároveň se trubice pootáčí v širokém rozsahu 270° a umožňuje tím míchání kejdy v jakémkoli směru včetně směru pod traktorem. Zároveň je zajištěna plná kontrola míchání a čerpání z kabiny traktoru. Vzhledem k jedinečné konstrukci kalových čerpadel je udržován stejně vysoký tlak i objem kalu při stříkání pomocí hubice nebo při čerpání vzhůru do vrchní nádrže. Hloubka může být nastavena pomocí hydraulického středového rámu, což zajišťuje vysokou variabilitu použití. Standardně jsou modely z pozinkované robustní oceli s možností lakovaného provedení na vyžádání.

Kalové čerpadlo NCKCSuper-3000-3000su

Kalové čerpadlo NCKCSuper-3000-3000su

Kalové čerpadlo NCKCSuper-3000-3000su je určeno pro čerpání kapalných látek v zemědělství, čistírnách odpadních vod, průmyslu, stavebnictví atp. neabrazivní pevné části. Díky jedinečné konstrukci je udržován stejný tlak i objem kalu při stříkání pomocí hubice nebo čerpání vzhůru do vrchní nádrže.

více >>

Kalové čerpadlo NCKCSuper-3000S

Kalové čerpadlo NCKCSuper-3000S

Statické kalové čerpadlo NCKCSuper-3000S slouží pro dopravu substrátu především v zemědělství, průmyslu a stavebnictví. Toto čerpadlo kejdy umožňuje přečerpávání materiálu odkudkoliv kamkoliv. Míchací hubice se pootáčí v širokém rozsahu a umožňuje míchání v jakémkoliv směru včetně směru pod traktor.

více >>

Kalové čerpadlo NCKCSuper-3000E

Kalové čerpadlo NCKCSuper-3000E

Statické elektrické kalové čerpadlo NCKCSuper-3000E patří do nové generace čerpadel, která umožňují čerpání různých kapalných látek.Přesnost stříkání je dále zvýšena míchací trubicí, kterou lze plně zajistit ve 26 polohách. Umožňují bezkonkurenční čerpání a stříkání tryskou do zásobníku nad zemí. Tato čerpadla kejdy jsou standardně vyrobena z pozinkované oceli.

více >>

Kalové čerpadlo NCKCSuper-3800

Kalové čerpadlo NCKCSuper-3800

Kalové čerpadlo NCKCSuper-3800 jsou určena pro manipulaci a homogenizaci kejdy v přečerpávacích nebo skladovacích jímkách. Je navrženo tak, aby splňovalo potřeby velkých farem. Robustní plášť čerpadla kejdy díky svému vyztužení dokáže odolat silám a napětí mnohem větším, než jsou ty vznikající při samotném míchání.

více >>

Kalové čerpadlo NCKCSuper-3800S

Kalové čerpadlo NCKCSuper-3800S

__ Statické kalové čerpadlo NCKCSuper-3800S__ je vybaveno nejmodernějším hnacím systémem, který zajišťuje vysoký výkon a spolehlivost. Jeho součástí je i míchací hubice, která umožňuje míchání ve všech směrech a je možno ji zajistit ve 26 polohách. Tato čerpadla kejdy jsou standardně vyrobena z pozinkované oceli.

více >>

Kalové čerpadlo NCKCSuper-4800

Kalové čerpadlo NCKCSuper-4800

Kalové čerpadlo NCKCSuper-4800 se vyznačuje fenomenálním míchacím výkonem, vysokou spolehlivostí a malou náročností na údržbu. Je bezkonkurenční při čerpání a stříkání tryskou do zásobníku nad zemí. Tato kalová čerpadla jsou vybavena rychloupínacím systémem. Výšku hubice pro stříkání kalu lze nastavit se sedadla traktoru.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601