Zemědělská technika / Traktorové návěsy a přívěsy pro převoz balíků

Traktorové návěsy a přívěsy pro převoz balíků NC Engineering NCB jsou vyráběny ve Velké Británii. Možnost volby jedno-, dvou-, třínápravového provedení s pevnou či otočnou ojí o nosnostech 8 000 – 16 000 kg a délkách ložných ploch od 6 405 do 9 750 mm.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCB.jpg

Traktorové návěsy a přívěsy pro převoz balíků NCB vynikají především svou masivní robustní konstrukcí odolnou proti krutu i v nejnáročnějších podmínkách. Traktorové návěsy jsou vyráběny v jedno- a dvounápravovém provedení s pevnou ojí a přívěsy ve dvou- a třínápravovém provedení s otočnou ojí s umístěním náprav 1+1, 1+2. Protismyková podlaha z kvalitní oceli důkladně uložená na podlahových nosnících s optimálními rozestupy pro rovnoměrné rozložení zatížení na robustní podvozek. Slouží k přepravě balíků slámy, paletového zboží, svozu dřeva či lehčí zemědělské a stavební techniky aj. Traktorové návěsy i přívěsy jsou standardně vybaveny kvalitními odpruženými nápravami ADR, homologovanými pro rychlost 40 km/hod., 12V LED osvětlením, dvouokruhovými vzduchovými brzdami, robustními pneumatikami pro delší životnost a optimální jízdní vlastnosti i v náročném terénu. Samozřejmostí je opatření tažným zařízením dle přání zákazníka. K zajištění bezpečné a efektivní přepravy balíků je ložná plocha vyrobena z protismykového materiálu Durbar s kotvicími prvky na konstrukci pro bezpečné upevnění nákladu. K bezpečnému a efektivnímu zajištění přepravy balíků zároveň slouží odnímatelné přední i zadní nezalomené rámy pro převoz balíků.

Traktorový návěs pro převoz balíků NCB8-21

Traktorový návěs pro převoz balíků NCB8-21

Traktorový jednonápravový návěs pro převoz balíků NCB8-21 o celkové nosnosti 8 000 kg je velice dobrý pomocník při řešení dopravy balíků slámy, sena a senáže. Mimo jiné lze tento traktorový návěs využít i pro převoz dřeva a kulatiny. I tento traktorový návěs je možné dovybavit z bohaté volitelné výbavy.

více >>

Traktorový návěs pro převoz balíků NCB10-25

Traktorový návěs pro převoz balíků NCB10-25

Traktorový jednonápravový návěs pro převoz balíků NCB10-25 o celkové nosnosti 10 000 kg je určený pro převoz kulatých či hranatých balíků na farmách s menším množstvím přepravovaných balíků. Mimo jiné lze tento traktorový návěs využít i pro převoz dřeva a kulatiny. I tento traktorový návěs je možné dovybavit z bohaté volitelné výbavy.

více >>

Traktorový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB10-25/2

Traktorový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB10-25/2

Traktorový dvounápravový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB10-25 o celkové nosnosti 10 000 kg je určený pro převoz kulatých či hranatých balíků na farmách s menším množstvím přepravovaných balíků. Tento návěs lze vyrobit taktéž jako přívěs s otočnou ojí a nápravami 1 + 1. Hlavní předností traktorového návěsu pro převoz balíků je robustnost konstrukce a spolehlivost.

více >>

Traktorový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB12-25

Traktorový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB12-25

Traktorový dvounápravový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB12-25 o celkové nosnosti 12 000 kg je vhodný pro přepravu balíků z pole do zemědělského závodu na kratší dopravní vzdálenosti. Hlavní předností traktorového návěsu pro převoz balíků je robustnost konstrukce a spolehlivost. Tento návěs lze vyrobit taktéž jako přívěs s otočnou ojí a nápravami 1 + 1.

více >>

Traktorový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB14-28

Traktorový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB14-28

Traktorový dvounápravový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB14-28 o celkové nosnosti 14 000 kg je velice dobrý pomocník při řešení dopravy balíků slámy, sena a senáže. Mimo jiné lze tento traktorový návěs využít i pro převoz dřeva a kulatiny. I tento traktorový návěs je možné dovybavit z bohaté volitelné výbavy. Tento návěs lze vyrobit taktéž jako přívěs s otočnou ojí a nápravami 1 + 1.

více >>

Traktorový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB14-32

Traktorový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB14-32

Traktorový dvounápravový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB14-32 o celkové nosnosti 14 000 kg slouží k přepravě balíků slámy a sena. Je ideálním pomocníkem pro všechny větší farmy a zemědělská družstva. Traktorový návěs je vybaven fixním předním čelem a pevnou ojí a je primárně určen pro přepravu balíků slámy a dalších velkoobjemových zemědělských komodit. Tento návěs lze vyrobit taktéž jako přívěs s otočnou ojí a nápravami 1 + 1.

více >>

Traktorový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB16-28

Traktorový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB16-28

Traktorový dvounápravový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB16-28 o celkové nosnosti 16 000 kg slouží k přepravě balíků slámy a sena. Je ideálním pomocníkem pro všechny větší farmy a zemědělská družstva. Tento návěs lze vyrobit taktéž jako přívěs s otočnou ojí a nápravami 1 + 1. Mezi hlavní přínosy tohoto traktorového návěsu patří robustnost konstrukce, spolehlivost a velice příznivá cena.

více >>

Traktorový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB16-32

Traktorový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB16-32

Traktorový dvounápravový návěs a přívěs pro převoz balíků NCB16-32 o celkové nosnosti 16 000 kg je ideální pomocník pro všechny větší farmy a zemědělská družstva. Traktorový návěs pro převoz balíků je vybaven fixním předním čelem a pevnou ojí. Tento návěs lze vyrobit taktéž jako přívěs s otočnou ojí a nápravami 1 + 1. Svou nosností a dostatečnou ložnou plochou výrazně snižuje náklady na přepravu balíků.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601