Zemědělská technika / Sklápěcí traktorové návěsy řada 500

Sklápěcí traktorové návěsy NC Engineering NCPS řad 500 jsou vyráběny ve Velké Británii a řadí se mezi velkoobjemové sklápěcí návěsy v jedno- a dvounápravovém provedení o nosnostech 8 - 16 tun. Hlavní předností této řady je korba s velkým objemem, která pojme od 9,68 m³ až do 19,3 m³. Řada NCPS500 je určena primárně pro převoz velkoobjemových zemědělských a stavebních komodit.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NCPS500.jpg

Sklápěcí traktorové návěsy NCPS500 vynikají především svou masivní robustní konstrukcí odolnou proti krutu i v nejnáročnějších podmínkách. Podlaha zkonstruována z kvalitní oceli o síle 4 mm důkladně uložená na podlahových nosnících s optimálními rozestupy pro rovnoměrné rozložení zatížení na robustní podvozek a bočnice o síle 3 mm vyztužené dvěma masivními, průběžnými, horizontálními nosníky. Sklápěcí traktorové návěsy jsou standardně opatřeny kvalitními nápravami ADR, homologovanými pro rychlost 40 km/hod., případně vysokorychlostními nápravami do 60 km/hod., 12V LED osvětlením s ochrannými kryty proti poškození, dvouokruhovými vzduchovými brzdami, robustními pneumatikami pro delší životnost a optimální jízdní vlastnosti i v náročném terénu s maximální zátěží. Samozřejmostí je opatření tažným zařízením dle přání zákazníka. Hladký povrch korby obdélníkového tvaru usnadňuje výsyp materiálu. Pro dokonalé vyprázdnění korby je úhel výklopu až 87°. Jedna či dvě masivní pístnice umístěné v obdélníkovém rámu zabraňují krutu korby vůči podvozku i při nerovnoměrném zatížení. Patentovaný systém zadních vrat umožňuje automatické sklopení zadních vrat při sklápění, s možností aretace v otevřené poloze a jednoduchou manipulaci s návěsem i materiálem.

Sklápěcí traktorový návěs NCPS508-1

Sklápěcí traktorový návěs NCPS508-1

Sklápěcí jednonápravový traktorový návěs NCPS508-1 o celkové nosnosti 8 000 kg je primárně určen pro převoz velkoobjemových zemědělských komodit. Sklápěcí traktorový návěs se vyznačuje nízkými náklady na údržbu, dobrými jízdními vlastnostmi a vysokou stabilitou. Lze jej použít v zemědělství i ve stavebnictví.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPS508-2

Sklápěcí traktorový návěs NCPS508-2

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPS508-2 o celkové nosnosti 8 000 kg je primárně určen pro převoz velkoobjemových zemědělských komodit. Provedení korby je vhodné především pro převoz těžkých a objemných materiálů. Tento zemědělský velkoobjemový sklápěcí návěs je nejnovější z řady sklápěčů značky NC Engineering.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPS510

Sklápěcí traktorový návěs NCPS510

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPS510 o celkové nosnosti 10 000 kg je určen zejména pro převoz velkoobjemových zemědělských komodit. Lze jej využít v zemědělství i ve stavebnictví. Nabízí kompletní řešení přepravy sypkých materiálů např. hnojiva, soli, obilovin a jiných zemědělských produktů.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPS512

Sklápěcí traktorový návěs NCPS512

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPS512 o celkové nosnosti 12 000 kg je určen zejména pro převoz velkoobjemových zemědělských komodit. Jedná se o sklápěč určený pro těžší provoz a objemnější materiál. Tento zemědělský velkoobjemový sklápěcí návěs je nejnovější z řady sklápěčů značky NC Engineering.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPS514

Sklápěcí traktorový návěs NCPS514

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPS514 o celkové nosnosti 14 000 kg je primárně určen pro převoz velkoobjemových zemědělských komodit. Lze jej využít na stavbách a v zemědělských družstvech. Sklápěcí traktorový návěs se vyznačuje nízkými náklady na údržbu, dobrými jízdními vlastnostmi a vysokou stabilitou.

více >>

Sklápěcí traktorový návěs NCPS516

Sklápěcí traktorový návěs NCPS516

Sklápěcí dvounápravový traktorový návěs NCPS516 o celkové nosnosti 16 000 kg je především určen pro převoz velkoobjemových zemědělských komodit.Tento zemědělský velkoobjemový sklápěcí traktorový návěs je nejnovější z řady sklápěčů značky NC Engineering. Umožňuje největší možnou přepravu z této řady.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601