Stavební technika / Kolové dumpery

Kolový dumper NCHT1.0

Kolový dumper NCHT1.0

Stavební dumper NCHT1.0 o nosnosti 1 000 kg je vybaven výklopnou korbou a vysokovýklopem, díky kterému je umožněna nakládka do kontejneru nebo nákladního vozidla. Tento kolový dempr pohání úsporný motor Kubota a má minimální poloměr otáčení, proto je vhodný pro práci na stavbě, při terénních úpravách, či přepravě materiálů z těsných prostorů. Stavební kolový kloubový dempr je také extrémně dobře vyvážený, což umožňuje práci v nejnáročnějším terénu.

více >>

Kolový dumper NCHT1.0E

Kolový dumper NCHT1.0E

Stavební dumper NCHT1.0E o nosnosti 1 000 kg je vybaven výklopnou korbou a vysokovýklopem, díky kterému je umožněna nakládka do kontejneru nebo nákladního vozidla. Tento kolový dempr je ekonomická verze NCHT1.0. Pohání jej úsporný motor Kubota a má minimální poloměr otáčení, proto je vhodný pro práci na stavbě, při terénních úpravách, či přepravě materiálů z těsných prostorů. Stavební kolový kloubový dempr je také extrémně dobře vyvážený, což umožňuje práci v nejnáročnějším terénu.

více >>

Kolový dumper NCHT1.0S

Kolový dumper NCHT1.0S

Stavební dumper NCHT1.0S o nosnosti 1 000 kg s celosvařovanou výklopnou korbou a samonakládáním. Dumper je poháněný motorem Kubota. Vyznačuje se bezkonkurenčním přístupem a pohodlím obsluhy. Kolový dempr NC má díky pohonu všech čtyř kol vynikající výkon i v nerovném terénu. Je určenýpro přepravu a nakládání sypkých materiálů především na stavbách. Využívá se k přepravě a naložení jílu, hlíny, drtě, sutě, ornice aj.

více >>

Kolový dumper NCHT1.5

Kolový dumper NCHT1.5

Stavební dumper NCHT1.5 o nosnosti 1 500 kg najde své využití při práci na stavbách a provádění zemních prací. Je vybaven vysokovýklopem a motorem Kubota. Jeho robustní konstrukce je tvořená z 5 mm tlustého ocelového plechu. Díky svým rozměrům je i přesto velmi kompaktní a je vhodný pro práci v úzkých prostorách. Pro snadnou obsluhu je vybaven jednoduchou přístrojovou deskou s ukazatelem stavu paliva, počítadlem motohodin, výstražnými světly parkovací brzdy a indikátorem teploty oleje a motoru.

více >>

Kolový dumper NCSW3

Kolový dumper NCSW3

Stavební dumper NCSW3 o nosnosti 3 000 kg je vybaven hydraulicky ovládanou otočnou celosvařovanou korbou, která umožňuje výklop až do úhlu 91˚. Dempr je osazen motorem Kubota. Jedná se o čtyřkolové vozidlo, které slouží především k převozu sypkého materiálu. Je ovladatelný z odpruženého sedadla, které je přístupné z obou stran stroje. Vyniká robustní konstrukcí, výkonem motoru, svahovou a terénní dostupností. Je skvělým pomocníkem při práci na stavbách a při provádění zemních pracích.

více >>

Kolový dumper NCSW4

Kolový dumper NCSW4

Stavební dumper NCSW4 o nosnosti 4 000 kg s hydraulicky ovládanou otočnou celosvařovanou korbou, která umožňuje výklop až do úhlu 91˚má náhon na všechny čtyři kola. Je poháněn špičkovým motorem Kubota. Stavební kolový dempr se řadí do nejpoužívanější kategorie. Své využití najde téměř na každé stavbě. Pro zajištění vysoké bezpečnosti obsluhy je osazen ochrannými rámy. Je zde možnost ho dovybavit světly pro pracovní i silniční účely. Stavební dempry NC se řadí mezi celosvětovou špičku na trhu, díky své kvalitě provedení, tak i parametrech.

více >>

Kolový dumper NCSW6

Kolový dumper NCSW6

Stavební dumper NCSW6 o nosnosti 6 000 kg, motorem JCB a pohonem všech čtyř kol umožňuje otáčení korby v úhlu větším než 180˚ a výklop. Vyznačuje se vynikající robustní konstrukcí, vysokým výkonem motoru a svahovou a terénní dostupností. Samozřejmostí jsou ochranné rámy, které zajišťují bezpečnost obsluhy. Tento kolový dempr je kromě světel pro pracovní a silniční účely dovybavit také kabinou s topením. Kloubové dempry NC řadí mezi celosvětovou špičku jak v materiálovém provedení, tak i ve svých parametrech.

více >>

Kolový dumper NCSW9

Kolový dumper NCSW9

Stavební dumper SW9 o nosnosti 9 000 kg s otočnou korbou, má motor JCB o výkonu 130 HP, pohon na všech čtyřech kolech, který zajišťuje vynikající výkon i na nerovném terénu. Umožňuje boční výklop a otáčení korby v úhlu větším než 180˚. Kloubový dempr má minimální poloměr otáčení, proto je vhodný pro práci na stavbě i při terénních úpravách. Pro vysokou bezpečnost a pohodlí obsluhy je osazen ochrannými rámy. Kloubový dempr má minimální poloměr otáčení, proto je skvělým pomocníkem pro práci na stavbě, zemních prací i při terénních úpravách.

více >>

Kolový dumper NCSW9HP

Kolový dumper NCSW9HP

Stavební dumper NCSW9HP o nosnosti 9 000 kg s otočnou korbou, která umožňuje výklop do boku, je osazen výkonnějším motorem JCB 130 HP. Kloubový dempr má minimální poloměr otáčení, proto je vhodný pro práci na stavbě i při terénních úpravách. Vyznačuje se bezkonkurenčním přístupem a pohodlím obsluhy. Kolový dempr NC má díky pohonu všech čtyř kol vynikající výkon i na nerovném terénu. Pro zajištění vysoké bezpečnosti obsluhy je osazen ochrannými rámy. Je skvělým pomocníkem při práci na stavbách a při provádění zemních pracích.

více >>

Kolový dumper NCST10

Kolový dumper NCST10

Stavební dumper NCST10 o nosnosti 10 000 kg má robustní korbu o maximálním objemu umožňující přední výsyp. Je poháněný špičkovým motorem JCB o výkonu 114 HP. Je vybaven přístrojovou deskou s digitálními ukazateli a kontrolkami. Slouží k přepravě sypkých materiálů a je skvělým pomocníkem při práci na stavbách a při provádění zemních pracích. Samozřejmostí je možnost dovybavení dempru z bohaté příplatkové výbavy. Kolové dempry NC se vyznačují nízkými provozními náklady, vysokou stabilitou, svahovou dostupností a nízkou spotřebou. Patří mezi špičku celosvětového trhu. Je určen především pro velké stavby a velkoobjemové převozy materiálu.

více >>

Kolový dumper NCST10HP

Kolový dumper NCST10HP

Stavební dumper NCST10HP o nosnosti 10 000 kg je vybaven hydraulicky ovládanou výsypnou celosvařovanou korbou, která umožňuje přední výsyp až do úhlu 91˚.Tento kloubový dempr je poháněn ještě výkonnějším motorem JCB 130 HP. Oproti ostatním stavebním strojům a mechanizaci vyniká svými nízkými provozními náklady, malou hmotností stroje, svahovou dostupností a malým poloměrem otáčení. Je skvělým pomocníkem při práci na stavbách a při provádění zemních pracích.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601