Silniční technika / Nízkoložné podvalníkové návěsy

Nízkoložné podvalníkové návěsy značky NC Engineering vyráběné ve Velké Británii v dvou- a třínápravovém provedení o celkových hmotnostech 32 000 kg, 36 000 kg, 38 000 kg a 44 000 kg. Jsou známé především díky vysoké kvalitě a dlouhé životnosti. Určeny pro přepravu lesnické stavebních a pracovních strojů, zemědělské techniky a dalších objemných nákladů.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NC2NN32.jpg

Nízkoložné podvalníkové návěsy NCNN v silničním provedení o celkové hmotnosti 32 000 kg, 36 000 kg, 38 000 kg a 44 000 kg slouží k přepravě stavebních strojů, zemědělské techniky a dalších objemných nákladů. Vyznačují se především nízkou nakládací výškou 900 mm a speciálně vyztuženou konstrukcí. Díky svým parametrům umožňují snadnou manipulaci s technikou i v náročném terénu a lze jej zapojit za silniční tahač. Díky třicetiletým zkušenostem s výrobou získaly tyto podvalníky pověst konstrukčně bezpečných a chytře vyvážených, což usnadňuje jejich tažení. Královský čep o průměru 50 mm, výška královského čepu činí 1 240 mm. Standardní délka ložné plochy včetně labutího krku činí 12 200 mm a je k ní nutno připočíst délku zadního zkosení 1 520 mm. Nízkoložné podvalníkové návěsy se vyznačují speciálně navrženým podvozkem. Podlahu podvozku tvoří ložná plocha z vysokotlace impregnovaného dřeva. Nájezdy jsou v základním provedení nabízeny pružinově ovládané o rozměrech 700 x 1 700 mm. Na přání zákazníka je možné přizpůsobit šířkově 955 mm, 1 065 mm i délkově. Silniční nízkoložné podvalníkové návěsy jsou standardně osazeny mechanicky nebo vzduchově odpruženými nápravami Granning nebo lze vybírat z náprav SAF, BPW. Dvouokruhové vzduchové brzdy jsou standardem včetně ABS a ESP, autostavěči na nápravách. Standardní výbavou je také 24 V osvětlení, dvě rychlospouštěcí podpěrné nohy, boční zábrany 600 mm uzamykatelná ocelová schránka na nářadí a lze je dovybavit dle konkrétních přání každého zákazníka z velmi bohaté nabídky volitelného příslušenství. Na labutím krku, ložné ploše a zádi návěsu jsou umístěny kotvicí prvky pro bezpečný transport nákladu. Silniční nízkoložné podvalníkové návěsy jsou nepostradatelným pomocníkem.

Nízkoložný podvalníkový návěs NC2NN-34

Nízkoložný podvalníkový návěs NC2NN-34

Dvounápravový nízkoložný podvalníkový návěs NC2NN-34 o celkové hmotnosti 34 000 kg je i přes svou nižší celkovou hmotnost díky velké ložné ploše vhodný pro přepravu stavebních a pracovních strojů, zemědělské mechanizace a ostatní techniky. Podvalníkový návěs má optimální nakládací výšku ve sníženém stavu, která dovoluje pozvolný nájezd nakládané mechanizace. Mezi výhody tohoto návěsu patří dobrá manévrovatelnost a vysoká míra stability. Je vhodný pro spojení s různými tahači. Můžete tak v budoucnosti ještě mnohostranněji než dosud podvalník využít.

více >>

Nízkoložný podvalníkový návěs NC3NN-38

Nízkoložný podvalníkový návěs NC3NN-38

Třínápravový nízkoložný podvalníkový návěs NC3NN-38 o celkové hmotnosti 38 000 kg patří mezi nejpoužívanější návěsy této řady. Obvykle se používá tento podvalníkový návěs k přepravě těžkých stavebních strojů, vojenských vozidel, buldozerů, zemědělské mechanizace a dalších objemných nákladů. Nakládací výška ve sníženém stavu dovoluje pozvolný nájezd nakládané mechanizace. Návěs lze zapojit za jakýkoliv standardní tahač. Samozřejmostí je vzduchové odpružení, které zajišťuje větší jízdní komfort.

více >>

Nízkoložný podvalníkový návěs NC3NN-44

Nízkoložný podvalníkový návěs NC3NN-44

Třínápravový nízkoložný podvalníkový návěs NC3NN-44 o celkové hmotnosti 44 000 kg je možné vyrobit i v roztažitelném provedení a s řiditelnými nápravami. Podvalník tak umožňuje přepravovat i nadrozměrné transporty např. betonové prefabrikáty. S řiditelnými nápravami bude pak vaše práce v budoucnosti mnohem jednodušší. Nakládací výška ve sníženém stavu dovoluje pozvolný nájezd nakládané mechanizace. Nízkoložný návěs dává zákazníkovi jistotu řešení všech možných dopravních situací.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601