Silniční technika / Nízkoložné lesnické návěsy

Nízkoložné lesnické návěsy značky NC Engineering vyráběné ve Velké Británii v třínápravovém provedení o celkových hmotnostech 38 000 kg a 44 000 kg. Jsou známé především díky vysoké kvalitě a dlouhé životnosti. Určeny pro přepravu lesnické techniky především harvestorů.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_38-Jumb-trailer3.jpg

Nízkoložné lesnické návěsy NCNH v silničním provedení o celkové hmotnosti 38 000 kg a 44 000 kg slouží k přepravě lesnické techniky typu harvestor. Vyznačují se především velmi nízkou nakládací výškou 500 mm a speciálně vyztuženou konstrukcí. Díky svým parametrům umožňují snadnou manipulaci s lesnickou technikou i v náročném terénu a lze jej zapojit za silniční tahač. Díky třicetiletým zkušenostem s výrobou získaly tyto podvalníky pověst konstrukčně bezpečných a chytře vyvážených, což usnadňuje jejich tažení. Výška královského čepu činí 1 240 mm. Standardní délka ložné plochy 10 000 mm (délka přesahuje nařízení ES, stanovující maximální povolenou délku o 800 mm) a šířka 2 600 mm (šířka přesahuje nařízení ES, stanovující maximální povolenou šířku o 50 mm). Nízkoložné lesnické návěsy se vyznačují speciálně navrženým podvozkem. Podlahu podvozku tvoří protismykový materiál Durbar. Silniční nízkoložné lesnické návěsy jsou standardně osazeny vzduchově odpruženými nápravami Granning se zadní řiditelnou nápravou nebo lze vybírat z náprav SAF, BPW. Standardně jsou všechny nízkoložné lesnické návěsy nabízeny s dvouokruhovými vzduchovými brzdami, 24 V osvětlením a lze je dovybavit dle konkrétních přání každého zákazníka z velmi bohaté nabídky volitelného příslušenství. Silniční nízkoložné lesnické návěsy jsou nepostradatelným pomocníkem.

Nízkoložný lesnický návěs NC3NH-38

Nízkoložný lesnický návěs NC3NH-38

Třínápravový lesnický návěs NC3NH-38 slouží k přepravě harvestorové techniky, pro jejíž nakládku je nutná velmi nízká ložná plocha podvalníku. Tento návěs se vyznačuje zcela novým konstrukčním řešením. Samozřejmostí je pak zadní natáčecí náprava či LED osvětlení. Souprava s tímto podvalníkovým návěsem je univerzálním prostředkem z pohledu provozních podmínek i přepravovaného sortimentu.

více >>

Nízkoložný lesnický návěs NC3NH-44

Nízkoložný lesnický návěs NC3NH-44

Nízkoložný třínápravový lesnický návěs NC3NH-44 je určen pro přepravu harvestorové techniky, pro jejíž nakládku je nutná velmi nízká ložná plocha podvalníku. Tento návěs se vyznačuje zcela novým konstrukčním řešením. Přepravní souprava s tímto podvalníkovým návěsem je univerzálním prostředkem z pohledu provozních podmínek i přepravovaného sortimentu.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601