Silniční technika / Nízkoložné lesnické návěsy

Nízkoložné lesnické návěsy značky NC Engineering vyráběné ve Velké Británii v třínápravovém provedení o celkových hmotnostech 38 000 kg a 44 000 kg. Jsou známé především díky vysoké kvalitě a dlouhé životnosti. Určeny pro přepravu lesnické techniky především harvestorů.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_38-Jumb-trailer3.jpg

Nízkoložné lesnické návěsy NCNH v silničním provedení o celkové hmotnosti 38 000 kg a 44 000 kg slouží k přepravě lesnické techniky typu harvestor. Vyznačují se především velmi nízkou nakládací výškou 500 mm a speciálně vyztuženou konstrukcí. Díky svým parametrům umožňují snadnou manipulaci s lesnickou technikou i v náročném terénu a lze jej zapojit za silniční tahač. Díky třicetiletým zkušenostem s výrobou získaly tyto podvalníky pověst konstrukčně bezpečných a chytře vyvážených, což usnadňuje jejich tažení. Výška královského čepu činí 1 240 mm. Standardní délka ložné plochy 10 000 mm (délka přesahuje nařízení ES, stanovující maximální povolenou délku o 800 mm) a šířka 2 600 mm (šířka přesahuje nařízení ES, stanovující maximální povolenou šířku o 50 mm). Nízkoložné lesnické návěsy se vyznačují speciálně navrženým podvozkem. Podlahu podvozku tvoří protismykový materiál Durbar. Silniční nízkoložné lesnické návěsy jsou standardně osazeny vzduchově odpruženými nápravami Granning se zadní řiditelnou nápravou nebo lze vybírat z náprav SAF, BPW. Standardně jsou všechny nízkoložné lesnické návěsy nabízeny s dvouokruhovými vzduchovými brzdami, 24 V osvětlením a lze je dovybavit dle konkrétních přání každého zákazníka z velmi bohaté nabídky volitelného příslušenství. Silniční nízkoložné lesnické návěsy jsou nepostradatelným pomocníkem.

Nízkoložný lesnický návěs NC3NH-38

Nízkoložný lesnický návěs NC3NH-38

Třínápravový lesnický návěs NC3NH-38 slouží k přepravě harvestorové techniky, pro jejíž nakládku je nutná velmi nízká ložná plocha podvalníku. Tento návěs se vyznačuje zcela novým konstrukčním řešením. Samozřejmostí je pak zadní natáčecí náprava či LED osvětlení. Souprava s tímto podvalníkovým návěsem je univerzálním prostředkem z pohledu provozních podmínek i přepravovaného sortimentu.

více >>

Nízkoložný lesnický návěs NC3NH-44

Nízkoložný lesnický návěs NC3NH-44

Nízkoložný třínápravový lesnický návěs NC3NH-44 je určen pro přepravu harvestorové techniky, pro jejíž nakládku je nutná velmi nízká ložná plocha podvalníku. Tento návěs se vyznačuje zcela novým konstrukčním řešením. Přepravní souprava s tímto podvalníkovým návěsem je univerzálním prostředkem z pohledu provozních podmínek i přepravovaného sortimentu.

více >>

Silniční technika / Nízkoložné podvalníkové návěsy

Nízkoložné podvalníkové návěsy značky NC Engineering vyráběné ve Velké Británii v dvou- a třínápravovém provedení o celkových hmotnostech 32 000 kg, 36 000 kg, 38 000 kg a 44 000 kg. Jsou známé především díky vysoké kvalitě a dlouhé životnosti. Určeny pro přepravu lesnické stavebních a pracovních strojů, zemědělské techniky a dalších objemných nákladů.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NC2NN32.jpg

Nízkoložné podvalníkové návěsy NCNN v silničním provedení o celkové hmotnosti 32 000 kg, 36 000 kg, 38 000 kg a 44 000 kg slouží k přepravě stavebních strojů, zemědělské techniky a dalších objemných nákladů. Vyznačují se především nízkou nakládací výškou 900 mm a speciálně vyztuženou konstrukcí. Díky svým parametrům umožňují snadnou manipulaci s technikou i v náročném terénu a lze jej zapojit za silniční tahač. Díky třicetiletým zkušenostem s výrobou získaly tyto podvalníky pověst konstrukčně bezpečných a chytře vyvážených, což usnadňuje jejich tažení. Královský čep o průměru 50 mm, výška královského čepu činí 1 240 mm. Standardní délka ložné plochy včetně labutího krku činí 12 200 mm a je k ní nutno připočíst délku zadního zkosení 1 520 mm. Nízkoložné podvalníkové návěsy se vyznačují speciálně navrženým podvozkem. Podlahu podvozku tvoří ložná plocha z vysokotlace impregnovaného dřeva. Nájezdy jsou v základním provedení nabízeny pružinově ovládané o rozměrech 700 x 1 700 mm. Na přání zákazníka je možné přizpůsobit šířkově 955 mm, 1 065 mm i délkově. Silniční nízkoložné podvalníkové návěsy jsou standardně osazeny mechanicky nebo vzduchově odpruženými nápravami Granning nebo lze vybírat z náprav SAF, BPW. Dvouokruhové vzduchové brzdy jsou standardem včetně ABS a ESP, autostavěči na nápravách. Standardní výbavou je také 24 V osvětlení, dvě rychlospouštěcí podpěrné nohy, boční zábrany 600 mm uzamykatelná ocelová schránka na nářadí a lze je dovybavit dle konkrétních přání každého zákazníka z velmi bohaté nabídky volitelného příslušenství. Na labutím krku, ložné ploše a zádi návěsu jsou umístěny kotvicí prvky pro bezpečný transport nákladu. Silniční nízkoložné podvalníkové návěsy jsou nepostradatelným pomocníkem.

Nízkoložný podvalníkový návěs NC2NN-34

Nízkoložný podvalníkový návěs NC2NN-34

Dvounápravový nízkoložný podvalníkový návěs NC2NN-34 o celkové hmotnosti 34 000 kg je i přes svou nižší celkovou hmotnost díky velké ložné ploše vhodný pro přepravu stavebních a pracovních strojů, zemědělské mechanizace a ostatní techniky. Podvalníkový návěs má optimální nakládací výšku ve sníženém stavu, která dovoluje pozvolný nájezd nakládané mechanizace. Mezi výhody tohoto návěsu patří dobrá manévrovatelnost a vysoká míra stability. Je vhodný pro spojení s různými tahači. Můžete tak v budoucnosti ještě mnohostranněji než dosud podvalník využít.

více >>

Nízkoložný podvalníkový návěs NC3NN-38

Nízkoložný podvalníkový návěs NC3NN-38

Třínápravový nízkoložný podvalníkový návěs NC3NN-38 o celkové hmotnosti 38 000 kg patří mezi nejpoužívanější návěsy této řady. Obvykle se používá tento podvalníkový návěs k přepravě těžkých stavebních strojů, vojenských vozidel, buldozerů, zemědělské mechanizace a dalších objemných nákladů. Nakládací výška ve sníženém stavu dovoluje pozvolný nájezd nakládané mechanizace. Návěs lze zapojit za jakýkoliv standardní tahač. Samozřejmostí je vzduchové odpružení, které zajišťuje větší jízdní komfort.

více >>

Nízkoložný podvalníkový návěs NC3NN-44

Nízkoložný podvalníkový návěs NC3NN-44

Třínápravový nízkoložný podvalníkový návěs NC3NN-44 o celkové hmotnosti 44 000 kg je možné vyrobit i v roztažitelném provedení a s řiditelnými nápravami. Podvalník tak umožňuje přepravovat i nadrozměrné transporty např. betonové prefabrikáty. S řiditelnými nápravami bude pak vaše práce v budoucnosti mnohem jednodušší. Nakládací výška ve sníženém stavu dovoluje pozvolný nájezd nakládané mechanizace. Nízkoložný návěs dává zákazníkovi jistotu řešení všech možných dopravních situací.

více >>

Silniční technika / Nízkoložné podvalníkové přívěsy

Nízkoložné silniční podvalníkové přívěsy značky NC Engineering vyráběné ve Velké Británii ve dvou- až čtyřnápravovém provedení s pevnou či otočnou ojí o celkových nosnostech 14 000 kg a 24 500 kg. Nabízené ložné délky jsou v rozmezí 5 460 mm až 9 730 mm. Nízkoložné podvalníkové přívěsy jsou určeny pro přepravu strojů. Masivní konstrukce a poctivé dílenské zpracování zaručují vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

http://www.nc-engineering.cz/obrazky/_1NC3PNT.jpg

Nízkoložné silniční podvalníkové přívěsy NCPNT a NCPN jsou určeny pro silniční přepravu těžké mechanizace – finišerů, kolových a pásových rypadel, stavebních dumperů, válců, nakladačů, stavebího materiálu a paletového zboží. Díky více jak třicetiletým zkušenostem s výrobou získaly tyto podvalníky pověst konstrukčně bezpečných a chytře vyvážených, což usnadňuje jejich tažení. Vzhledově dokonalé podvalníky mají odolnou konstrukci s ocelovým rámem, který tvoří hlavní nosníky I-profil 254 x 146 x 31, boční nosníky U-profil 150 x 75 x 18. Použitá konstrukce je navržena pro využití v nejnáročnějších podmínkách. Délka rovné části ložné plochy je standardně v rozměrech od 5 460 mm do 9 730 mm. K rovné části ložné plochy je nutno připočíst zadní zkosení o délkách 1 524 mm. Šířka je konstantně 2 540 mm a nákladová výška ložné plochy je u zemědělských návěsů 970 mm. Šířku a délku ložné plochy je možné přizpůsobit potřebám zákazníka. Výška tažné oje je ve standardní provedení 600 mm lze ji však uzpůsobit ke každému tažnému zařízení. Samozřejmostí je opatření tažným zařízením dle přání zákazníka. Nabízeny jsou typy ok o průměru 40 a 50 mm, K80 nebo agrohák. Bezpečností a kotvící prvky jsou umístěny v boční a spodní části přívěsu. Nájezdy jsou v základním provedení nabízeny žebřinové pružinově ovládané o rozměrech 700 x 1 700 mm. Na přání zákazníka je možné přizpůsobit šířkově 730 mm, 955 mm, 1 065 mm i délkově od 1 700 mm. Možnost volby nájezdů s výdřevou z měkkého nebo tvrdého dřeva, či Durbaru. Všechny modely využívají kvalitní vysokorychlostní odpružené bubnové nápravy Granning, BPW nebo SAF pro předepsanou rychlost do 105 km/hod. Odpružení je zajištěno mechanicky nebo vzduchově. Dvouokruhové vzduchové brzdy jsou standardem včetně ABS a ESP. Nápravy jsou osazeny koly s pneumatikami 215 x 75 x 17,5 nebo 235 x 75 x 17,5. Elektroinstalace 24V provedení. Přívěsy lze dovybavit dle konkrétních přání každého zákazníka z velmi bohaté nabídky volitelného příslušenství, čímž se každý přívěs stává nepostradatelným pomocníkem.

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PNT-25 - skladový kus

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PNT-25 - skladový kus

Třínápravový nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PNT-25 s pevnou ojí o celkové hmotnosti 25 000 kg slouží pro přepravu bagrů, stavebních strojů a těžkého pracovního nářadí. Podvalník je navržen a vyroben tak, aby konstrukčně odolal i největší zátěži. Zadní zkosení tohoto podvalníkového přívěsu je 11˚, což spolu s prodloužením nájezdových ramp umožňuje i náročnou přepravu pásového i kolového finišeru, jejíž podmínkou je nízký nájezdový úhel.

více >>

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC2PNT-18

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC2PNT-18

Nízkoložný dvounápravový podvalníkový přívěs NC2PNT-18 s pevnou ojí o celkové hmotnosti 18 000 kg je určený pro přepravu stavebních strojů jako jsou dumpery, kolové i pásové nakladače nebo i stavebního materiálu. Nízkoložný podvalníkový přívěs splňuje nejvyšší nároky a je mnohostranně využitelní. Všechny podvalníky NC Engineering jsou zpracovány dle nejmodernějších standardů a díky robustní konstrukci je zajištěna jejich dlouhá životnost.

více >>

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PNT-25

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PNT-25

Třínápravový nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PNT-25 s pevnou ojí o celkové hmotnosti 25 000 kg slouží pro přepravu bagrů, stavebních strojů a těžkého pracovního nářadí. Podvalník je navržen a vyroben tak, aby konstrukčně odolal i největší zátěži. Zadní zkosení tohoto podvalníkového přívěsu je 11˚, což spolu s prodloužením nájezdových ramp umožňuje i náročnou přepravu pásového i kolového finišeru, jejíž podmínkou je nízký nájezdový úhel.

více >>

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PN-30

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PN-30

Třínápravový nízkoložný podvalníkový přívěs NC3PN-30 s otočnou ojí o celkové hmotnosti 30 000 kg splňuje jak požadavky na stabilitu při nakládce, tak na kvalitu jeho provedení. Díky použití velmi kvalitních komponent se zvýšenou životností jsou točnicové podvalníkové přívěsy schopny dosáhnout nadprůměrné užitné hodnoty i v těžkých provozních podmínkách. Výhodou tohoto podvalníku s otočnou ojí je dvojmontáž kol.

více >>

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC4PN-40

Nízkoložný podvalníkový přívěs NC4PN-40

Čtyřnápravový nízkoložný podvalníkový přívěs NC4PN-40 s otočnou ojí o celkové hmotnosti 40 000 kg nabízí maximální využití. Je určený pro převoz rovnoměrně rozložené stavební techniky či těžké mechanizace. Samozřejmostí je velmi odolná konstrukce rámu pro kolovou i pásovou techniku. Výhodou tohoto podvalníku je dvojmontáž kol. Podvalník s otočnou ojí je vyráběn z materiálů se zvýšenou odolností včetně speciálních ocelí.

více >>

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601