Zpět

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ700-2.29

Popis zametacích zařízení s lopatou pro traktory NC Engineering:

Zametací zařízení značky NC Engineering jsou vyráběna ve Velké Británii. Široká škála kartáčů a zametacích zařízení zahrnuje zametací zařízení pro nakladače a manipulátory NCMK, lopaty pro nakladače a manipulátory NCML, zametací zařízení pro traktory NCRZZ, zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ a pevné zametací kartáče NCK.

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ slouží jako víceúčelové zařízení s mnohostranným využitím. Připojení a odpojení zařízení je zajištěno pomocí rychloupínacího systému a lze jej osadit na jakýkoli traktor o výkonu vyšším než 50 HP s minimálním průtokem oleje 35 l/min. Hydraulicky ovládaná sběrná lopata je nainstalována pomocí tříbodového závěsu na traktor. Při vyklápění se kartáč automaticky zvedne, aby vznikl maximální volný prostor pro snadné vyprázdnění lopaty. Velmi jednoduše lze kartáč od sběrné lopaty oddělit odstraněním dvou polohovacích kolíků a dvou hydraulických hadic. Lopatu lze využívat i samostatně. Při jízdě vpřed hydraulicky poháněný kartáč čistě zametá veškeré nečistoty do sběrné lopaty. Zametací zařízení s lopatou pro traktory jsou k dispozici v šířkách 2 m, 2,29 m a 2,44 m se štětinami z polypropylenu, oceli nebo kombinace polypropylenu s ocelí.

Výhody zametacích zařízení s lopatou pro traktory NC Engineering:

 • Robustní konstrukce - možnost pozinkovaného či lakovaného provedení.
 • Mnohostranné využití při zametání či čištění.
 • Lopata s tvrzenými hranami.
 • Odstavné stojany pro skladování.
 • Nízkoúdržbové zařízení.
 • Možnost volby materiálu štětin - polypropylen, ocel, mix polypropylen + ocel.
 • Možnost vybavení nádrží na vodu ke snížení prašnosti.
 • Možnost přídavného zametacího kartáče pro zametání u obrubníků.

Popis zametacího zařízení s lopatou pro traktory NCZZ700-2.29:

Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ700-2.29 zametá prach, drobné kameny, kousky dřeva a lze využít i k odmetání sněhu. Je vhodné zejména na úklid skladových ploch, komunikací, chodníků, výrobních hal i ostatních zpevněných ploch. Je možné jej použít k zametání prachu a nečistot i na menší poprašek sněhu. Je vhodný pro zimní i letní údržbu vozovek, místních komunikací, chodníků a pěších zón. Mezi hlavní charakteristiky zametače NC patří především pevnost a odolnost. Zametací zařízení je vyrobeno ze směsi ocelových a plastových štětin, kdy kartáč je poháněn pomocí hydrauliky. Existuje možnost použití různých kombinací štětin to znamená polypropylenových a ocelových nebo polypropylenových.

Parametry zametacího zařízení s lopatou pro traktory NCZZ700-2.29:

 • Pracovní šířka: 2,13 m
 • Přepravní šířka: 2,29 m
 • Otáčky: 700 ot/min
 • Sklopná pístnice: 2

Ke stažení:

SPECIFIKACE ZAMETACÍCH ZAŘÍZENÍ S LOPATOU PRO TRAKTORY

VÝROBNÍ PROGRAM

Fotogalerie:

ZAMETACÍCH ZAŘÍZENÍ S LOPATOU PRO TRAKTORY

Video:

Dotazy a informace Zametací zařízení s lopatou pro traktory NCZZ700-2.29

ODESLAT

info@nc-engineering.cz / tel: +420 774 796 601